Formovač a zaobľovač cesta SIGMA DR14

TOP Produkt
Výrobca: SIGMA
Záručná doba: 12 mesiacov
Kód: DR14
Dostupnosť: do 21 dní
Cena na vyžiadanie
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Formovač a zaobľovač cesta spája dve najstaršie metódy krájania a tvarovania cesta na pizzu do modernej symbiózy. Zariadenie je schopné rezať až 1000 ks cesta za hodinu. Jednotlivé porce môžu vážiť od 150 až 320 gramov rozdelených do 14 častí alebo 300 až 650 g ramov rozdelených do 11 častí. Všetko z nerezovej ocele, ľahko odmontovateľné pre náhradu alebo čistenie. Vďaka zaoblenému systému nie je potrebná manuálna zručnosť pizza kuchára, bochníky sú vždy dokonalé guľaté. Stroj je veľmi jednoducho použiteľný a umožňuje aj nekvalifikovanému personálu dosiahnuť vynikajúce výsledky bez akejkoľvek fyzickej námahy. Malé svojimi rozmermi, avšak praktické a tiež lacné.

Spoločnosť Sigma, patrí medzi svetovú špičku vo výrobe miešačov, univerzálnych robotov, deličiek a rôznych iných strojov predovšetkým pre pekársky sektor. Dlhoročná tradícia, veľké skúsenosti, tisíce vyrobených kusov ročne, sú najlepšou zárukou spoľahlivosti a dlhotrvajúceho dobrého výkonu týchto strojov. Stroje sa vyznačujú predo
všetkým jednoduchosťou a dlhou životnosťou. Konštrukcia týchto strojov je veľmi odolná a cieľene určená na profesionálne použitie.
Sigma divider - DR14SIGMA - delička a zaoblovačka cesta

Sigma - miesiče cesta
Made in Italy, ALVEX

SIGMA patented

Technické Informácie - Model:  DR14

Výkon:                          0,3 kW
Napájanie:                    230V / 50Hz
Hmotnosť:                    96 kg 
Rozmery stroja (mm):  618 x 736 x 973

 
 

Na stiahnutie:

Katalóg - SIGMA PIZZERIA