Obchodne zariadenia- zariadenia pre bary, cukrárne, zmrzlinárne, mäsiarstva, obchody s pekárenským tovarom, ovocie zelenina, ...

Obchodné zariadenia :

Nájdete ich na našom e-shope, ktorý je špecialne zameraný na Obchodné, Chladiace a Mraziace zariadenia 


Obchodné zariadenia sú zariadenia nielen pre supermarkety, ale sú to všetky zariadenia, ktoré slúžia na Prezentáciu a Odbyt produktov v rôznych odvetviach. Nás samozrejme zaujímajú hlavne tie, kde sa prezentujú a predávajú potravinárske produkty. Tieto zariadenia je možné vyskladávať do zostáv, alebo sú umiestňované, ako samostatné zariadenia. 
Obchodné zariadenia tvoria väčšinou rôzne druhy chladiacich zariadení, predovšetkým z vitrín, ale tiež neutrálne zariadenia, hlavne rôzne regálové systémy na prezentáciu a odbyt potravinárskych produktov, prípadne pokladničné pulty. V tejto modernej dobe sa medzi obchodné zariadenia radia už aj niektoré druhy dopravníkov, pretože sa aj s ich pomocou rieši (a to celkom úspešne) prezentácia a odbyt produktov,  v našom prípade  potravinárskych produktov. Využíva ich napr moderný catering, vegetariánske reštaurácie, veľmi obľúbené sú v prevádzkach sushi, prezentované a predávané sú takto neraz i nápoje, ...

„ Detaily robia dokonalosť a dokonalosť nie je detail ”  ( Leonardo da Vinci )

Tieto zariadenia sú najčastejšie dodávané, vyskladávané do zostáv a to takmer vždy "na mieru".  Dokážeme zariadiť nielen supermarket, ale aj menšie či väčšie špecializované predajne ako sú : cukrárne, predajne pekárenských produktov, zmrzlinárne, predajne lahôdok a mäsiarskych produktov, predajne ovocia a zeleniny, .... pribúdaju dopyty pre zariadenia do predajní na čokoládové výrobky, alebo dopyty na predajne cestovín. Okrem bežných vinoték sú čoraz častejšie dopytované zariadenia pre luxusné vinotéky.
Tiež zariadenia a zostavy pre kaviarne.

Najčastejšie však realizujeme barové zostavy - bary na mieru. Každy realizovaný bar je v podstate vždy "originál" a to svojim tvarom, veľkosťou, povrchovou úpravou a samozrejme zložením jednotlivých zariadení. Takto isto sa riešia aj zostavy či jednotlivé zariadenia aj pre akúkoľvek inú potravinársku predajňu / prevádzku. Všetko riešime so zákaznikom od samotnej myšlienky, predstavy cez projekt až po finále - samotnú realizáciu. Všetko sa dá samozrejme doladiť aj s interiérom. 
Pre mnohé prevádzky vieme dodať aj ďalšie zariadenia, ako sú stoly, stoličky, sedačky, zásteny ( môžu byť aj "žive" tzv.
vertikálne steny osadené rastlinami), špičkové slnečníky, ...