Flexino - hadice na plyn 

Plynové hadice a trubky FLEXINO poskytujú rôzne technické výhody, predovšetkým však dobrou cenou, kvalitným prevedením, dlhými garanciami, flexibilitou a hlavne dlhou životnosťou spĺňajú tie najvyššie požiadavky spotrebiteľov.
Plynové hadice FLEXINO sú vyrobené podľa noriem EN 14800:2007 a EN 10380:2013 a umožňujú bezpečné pripojenie širokej škály spotrebičov používaných v domácnosti ako sú napríklad sporáky, plynové grily, kotle, plynové ohrievače a piecky, plynové krby a podobne. Hadice FLEXINO majú dlhú životnosť a vysokú odolnosť pred vnútornou koróziou a mechanickým poškodením, keďže konštrukcia hadice je tvorená trojvrstvovou štruktúrou. Hadice spĺňajú najvyšší stupeň bezpečnosti, a tým zaručujú najvyššiu úroveň ochrany zdravia pri ich používaní a prevádzke plynových spotrebičov. Hadice sú vyrobené z nehorľavých materiálov a podľa normy spĺňajú požiarnu odolnosť až do 650°C. Majú vysoký prietok, čo je pri väčšine spotrebičov nielen výhoda, ale často aj nevyhnutnosť !
Okrem bežných plynových hadíc sú v našej ponuke aj plynové hadice FLEXINO PREMIUM s otočnými koncovkami, ktoré zabraňujú prípadnému poškodeniu hadice pri jej ohýbaní, ktoré inak môže spôsobovať deformácie hadice, prípadne povolenie závitového spoja, a tak jej netesnosť a únik plynu.
V ponuke sú tiež bezpečnostné kovové plynové hadice FLEXINO EXCLUSIVE so STOP ventilom a bajonetovým uzáverom rýchleho pripojenia alebo odpojenia. Zaujímavou alternatívou sú aj rozťahovacie plynové hadice - flexi trubky FLEXINO PLUS
s možnosťou roztiahnutia na dvojnásobok svojej dĺžky.


Filter
Flexino-Plyn:
Varianty pripojenia:
Cena
Flexino-Basic, nerezová flexi trubka na plyn 1/2"- M/Fskladom8.30 € Flexino-Basic, nerezová flexi trubka na plyn 1/2"-  M/FFlexino-Basic, nerezová flexi trubka na plyn 1/2"- M/F. používajú sa na pripojenie plynových spotrebičov u ktorých sa nepočíta s odťahovaním. Sú Flexino-Basic, nerezová flexi trubka na plyn 3/4"- M/Fskladom15.30 € Flexino-Basic, nerezová flexi trubka na plyn 3/4"-  M/FFlexino-Basic, nerezová flexi trubka na plyn 3/4"- M/F. používajú sa na pripojenie plynových spotrebičov u ktorých sa nepočíta s odťahovaním. Sú Flexino-Exclusive, nerezová hadica na plyn 1/2"- M/F TOP Produktskladom26.80 € Flexino-Exclusive, nerezová hadica na plyn 1/2"-  M/FFlexino - Exclusive - nerezová hadica na plyn 1/2" M/M so STOP ventilom. Plynové hadice FLEXINO Exclusive sú vyrobené podľa normy EN 14800:2007 a používajú Flexino-Plus, nerezová, flexi trubka na plyn 1"- M/Fmomentálne vypredané17.50 € Flexino-Plus, nerezová, flexi trubka na plyn 1"- M/FFlexino-Plus, nerezová, rozťahovacia flexi trubka na plyn 1"- M/F. používajú sa na pripojenie plynových spotrebičov u ktorých sa nepočíta s odťahovaním. Flexino-Plus, nerezová, flexi trubka na plyn 1/2"- M/Fskladom9.80 € Flexino-Plus, nerezová, flexi trubka na plyn 1/2"- M/FFlexino-Plus, nerezová, rozťahovacia flexi trubka na plyn 1/2"- M/F. používajú sa na pripojenie plynových spotrebičov u ktorých sa nepočíta s Flexino-Plus, nerezová, flexi trubka na plyn 3/4"- M/Fskladom12.50 € Flexino-Plus, nerezová, flexi trubka na plyn 3/4"- M/FFlexino-Plus, nerezová, rozťahovacia flexi trubka na plyn 3/4"- M/F. používajú sa na pripojenie plynových spotrebičov u ktorých sa nepočíta s Flexino-Premium, nerezová hadica na plyn 1/2"- M/F TOP Produktskladom27.80 € Flexino-Premium, nerezová hadica na plyn 1/2"-  M/FFlexino - Premium - nerezová hadica na plyn 1/2" M/F. Plynové hadice FLEXINO Premium sú vyrobené podľa normy EN 14800:2007 a používajú sa na pripojenie Flexino-Premium, nerezová hadica na plyn 1/2"-3/4"- M/F TOP Produkt18.50 € Flexino-Premium, nerezová hadica na plyn 1/2"-3/4"- M/FFlexino - Premium - nerezová hadica na plyn ½"-¾" M/F. Plynové hadice FLEXINO Premium sú vyrobené podľa normy EN 14800:2007 a používajú sa na Flexino-Standard, nerezová hadica na plyn 1/2"- F/F TOP Produktskladom14.00 € Flexino-Standard, nerezová hadica na plyn 1/2"-  F/FFlexino - Standard - nerezová hadica na plyn 1/2" F/F. Plynové hadice FLEXINO STANDARD sú vyrobené podľa normy EN 14800:2007 a používajú sa na pripojenie Flexino-Standard, nerezová hadica na plyn 1/2"- M/F TOP Produktskladom14.00 € Flexino-Standard, nerezová hadica na plyn 1/2"-  M/FFlexino - Standard - nerezová hadica na plyn 1/2" M/F. Plynové hadice FLEXINO STANDARD sú vyrobené podľa normy EN 14800:2007 a používajú sa na pripojenie