Produkty
Navštívili ste

Pacojet je unikátny kuchynský robot, pomocou ktorého za pár sekúnd pripravíte jemné sorbety alebo peny z čerstvých ingrediencií, alebo zo zamrazených produktov odoberiete 1 - 20 dielov bez toho aby ste ich museli rozmraziť. Pacojet Vám dáva takto možnosť byť stále pripravený neobmedzeným druhom a množstvom omáčok, základov pre polievky a pod., ktoré ste predtým zamrazili.

V tejto kategórii máme všetko príslušenstvo pre tento unikátny mixer. Položky zo základnej výbavy Pacojetu aj zo zvláštnej výbavy.
Pacojet má vo svojej základnej výbave už 10 položiek z tohto zoznamu. Teda už v cene stroja. Avšak v prípade straty, poškodenia, ... je možné toto základné príslušenstvo aj zakúpiť.

Pacojet
Triediť podľa: Názvu Zotriediť produkty podľa názvu produktu | Ceny Zotriediť produkty podľa ceny produktu | Odporúčania Zotriediť produkty podľa odporúčania
Štítok:

skladom +2 335.00 € Coupe Set pre Pacojet Coupe Set pre Pacojet Coupe Set pre Pacojet. Príslušenstvo obsahuje: dvojramenný nôž pre hrubo sekané potraviny, štvorramenný nôž pre jemné plnky a peny, krájací do 7 dní 55.00 € Držiak pohárov pre Pacojet Držiak pohárov pre Pacojet Držiak pohárov pre Pacojet skladom +1 70.00 € Kniha receptov pre Pacojet PJ1 Kniha receptov pre Pacojet PJ1 Kniha receptov pre Pacojet 1. Viac, ako 100 osvedčených receptov. V EN, alebo D jazyku do 7 dní 87.50 € Kniha receptov pre Pacojet PJ2 Kniha receptov pre Pacojet PJ2 Kniha receptov pre Pacojet 2. Množstvo osvedčených receptov od 23 skúsených Pacojet kuchárov z rôznych krajín celého sveta. Návody a tipy aj pre skladom +4 11.00 € Kryt pohára pre Pacojet Kryt pohára pre Pacojet Kryt pohára pre Pacojet skladom +1 35.00 € Nerezová, pochromovaná lopatka pre Pacojet Nerezová, pochromovaná lopatka pre Pacojet Nerezová, pochromovaná lopatka pre Pacojet do 7 dní 87.50 € Náhradná pohonná hriadeľ pre Pacojet Náhradná pohonná hriadeľ pre Pacojet Náhradná pohonná hriadeľ pre Pacojet skladom +3 52.50 € Oplachový krúžok pre Pacojet Oplachový krúžok pre Pacojet Oplachový krúžok pre Pacojet skladom +1 645.00 € Pohár s krytom pre Pacojet / sada 16 ks Pohár s krytom pre Pacojet / sada 16 ks Sada pohárov s krytom pre Pacojet skladom +2 170.00 € Pohár s krytom pre Pacojet / sada 4 ks Pohár s krytom pre Pacojet / sada 4 ks Sada pohárov s krytom pre Pacojet do 7 dní 138.00 € Sivý "Strieborný" nôž pre Pacojet Sivý "Strieborný" nôž pre Pacojet Sivý nôž - bežne je v základnej výbave Pacojet. skladom +1 25.00 € Tesnenie pre čistiacu sadu Pacojet Tesnenie pre čistiacu sadu Pacojet Tesnenie pre čistiacu sadu Pacojet skladom +1 55.00 € Tesniaci kryt pre Pacojet Tesniaci kryt pre Pacojet Tesniaci kryt pre Pacojet skladom +1 210.00 € Zlatý nôž - tvrdený, titánový nôž pre Pacojet Zlatý nôž - tvrdený, titánový nôž pre Pacojet Tvrdený titánový nôž "Zlatý nôž" skladom +1 60.00 € Čistiaca sada s rotujúcimi kefami pre Pacojet Čistiaca sada s rotujúcimi kefami pre Pacojet Čistiaca sada s rotujúcimi kefami pre Pacojet