QUALITYFRY - fritovacie automaty

QualityFry je španielsky štandard pre dizajn, výrobu a distribúciu technológie automatického vyprážania bez dymu, bez zápachu a bez zmiešavania chutí pre Ho.Re.Ca. sektor.

Od roku 2015 majú ich výrobky najvyššiu pečať Európskej komisie, ktorá osvedčuje, že ich zariadenie frituje bez dymu a bez zápachu. Okrem toho uznáva, že technológia ECOFRY v automatickej fritéze FAST CHEF ELITE funguje dvomi spôsobmi: nevytváraním výfukových emisií - dymu (ktorý znižuje ekologickú stopu počas spracovania potravín) a tiež prípravou vyprážaných pokrmov, ktoré si zachovávajú nutričnú hodnotu.
Práca na efektívnom varení a začlenení nových technológií je čoraz dôležitejšia v sektore Ho.Re.Ca. a spoločnosť QualityFry je priekopníkom v tomto odvetví s projektmi na úsporu energie a bezpečnosť obsluhy, prostredníctvom vstavaného systému odvodu dymu.
QualityFry za krátky čas už poskytuje služby na troch kontinentoch s veľkým počtom klientov a rastúcou popularitou tohto produktu !


Modely fritovacích automatov QualityFry 

 

FastChefElite Plus


FastChefElite - fritovací automat, automatická fritéza  

FastChefElite Plus
GOURMET

 

FastChefElite Plus
CARROUSEL

FastChef Elite Carrousel - automaticka friteza Top Class  

 


Ďalšie informácie o fritéze
Fast Chef Elite
 

PRIEKOPNÍCI V TECHNOLÓGII AUTOMATICKÉHO VYPRÁŽANIA

Výskum, vývoj a inovácia urobili spoločnosť QualityFry priekopníkom v oblasti navrhovania a výroby technológie automatického vyprážania v sektore pohostinstva a reštaurácií.

čítaj viac

ECOFRY

Zariadenia, ktoré vytvorila spoločnosť QualityFry pre ekologickú kuchyňu, funguje dvomi spôsobmi: nevytváraním výfukových emisií - dymu (ktorý znižuje ekologickú stopu počas spracovania potravín) a tiež prípravou vyprážaných pokrmov, ktoré si zachovávajú nutričnú hodnotu.

čítaj viac

PEČAŤ DOKONALOSTI

Tím výskumu a vývoja firmy QualityFry neustále pracuje na novom vývoji s jasným technologickým zameraním. To viedlo Európsku komisiu k tomu, aby firme udelila pečať dokonalosti v rámci programu pre výskum a inováciu Horizont 2020.

čítaj viac

friteza

JE VÝNOSNÝ

Fast Chef Elite ponúka profesionálom v HO.RE.CA. sektore pracovný nástroj, ktorý umožňuje rozšírenie menu s rôznymi vyprážanými jedlami, čím môžu výrazne zvyšiť obrat a zisky podniku.

čítaj viac

BEZ DYMU. BEZ ZÁPACHU.
ŽIADNE ZMIEŠAVANIE CHUTÍ.

Systém filtrov vstavaný do Fast Chef Elite dosahuje úžasných výsledkov, pretože úplne eliminuje dym, výrazne znižuje zápach z vyprážania a umožňuje, aby sa rôzne druhy potravín vyprážali v tom istom oleji bez miešania ich chuti.

čítaj viac

ROZŠÍRTE SVOJE PODNIKANIE

Fast Chef Elite vypraží bežné "finger food" jedlá s výbornou účinnosťou, ako aj čerstvé, mrazené, sladké, slané, tradičné, stredomorské, exotické a gurmánske špeciality s rovnakou úrovňou kvality.

čítaj viac

 

friteza

TECHNICKÉ ŠPECIFIKÁCIE

Elektrické vlastnosti Fast Chef Elite: 3.9 KW / 220 V Jednofázový obvod (striedavý) / 20 AMP

čítaj viac

PERFEKTNÉ FRITOVANIE

Fritovací automat Fast Chef Elite využíva veľmi pokročilú technológiu na dosiahnutie vynikajúcich chutí, ktoré sú podstatne lepšie v porovnaní s tradičnými smaženiami.

čítaj viac

RÝCHLOSŤ

Fast Chef Elite ponúka tradičné vyprážanie v rekordnom čase, pretože vďaka svojmu špeciálnemu dizajnu minimalizuje straty tepla, udržuje olej pri optimálnej teplote a urýchľuje dobu vyprážania.

čítaj viac

BEZPEČNOSŤ

Fast Chef Elite komora je vyrobená z dvojitej vrstvy nehrdzavejúcej ocele (AISI 304 L), ktorá zabezpečuje izoláciu z vysokých vnútorných teplôt a plne chráni obsluhu a okolie.

čítaj viac

ČO ODLIŠUJE NAŠE ZARIADENIE OD OSTATNÝCH?

Oddelenie RD&I spoločnosti Qualityfry vyvinulo inovatívny fritovací modul, ktorý je uzavretý a vertikálny, na rozdiel od otvorených a horizontálnych nádrží, ktoré sa používali v minulosti.

čítaj viac

AKO FAST CHEF ELITE PRACUJE

QualityFry vykonáva rôzne prednášky na internete, aby ste mohli vidieť, ako vám môže Fast Chef Elite pomôcť posilniť vaše podnikanie.

čítaj viac

friteza

ÚDRŽBA

Fritovacia komora zariadenia Fast Chef Elite je uzavretý modul, ktorý je izolovaný od ostatných častí. Znamená to, že proces vyprážania nepoškodí pracovnú jednotku ani iné komponenty stroja.

čítaj viac

ČISTÉ OKOLIE

Žiadny dym. Žiadne pachy. Fast Chef Elite vydáva iba suchý vzduch bez častíc s pachmi vďaka pokročilému extrakčnému systému, ktorý využíva dvojitú dekantačnú fázu a tretiu filtračnú fázu cez vysoko koncentrovaný aktívny uhlík.

čítaj viac

 

 

Efektivita nákladov

ÚSPORA NÁKLADOV

Fast Chef Elite je obzvlášť užitočné zariadenie vo vašom podnikaní. Môžete šetriť energiou, olejom, časom a surovinami, máte aj menej odpadu.

čítaj viac

ZVÝŠTE PRIEMERNÝ PREDAJ

Bez rekonštrukcie vo vašich priestoroch. Bez potreby odsávania dymu. Stačí pripojiť Fast Chef Elite a budete môcť vytvoriť menu a zvýšiť priemerný predaj.

čítaj viac

 

 

 

Čo môže byť fritované

FROZEN

ZMRAZENÉ

Krokety, kalamáre, cibuľové krúžky, morské plody, cestoviny, atď.

pozri viac

FRESH

ČERSTVÉ

Hovädzie mäso, mini hamburgery, kalamáre, okorenené papriky, špargľa atď.

pozri viac

VEGETABLES

ZELENINA

Brokolica, špargľa, artičoky, baklažán, tempura atď.

pozri viac

 

SWEET

SLADKÉ POCHÚŤKY

Churros, čokoládové krokety atď.

pozri viac

CROQUETTES

KROKETY

Šunka, dusené mäso, huby, čokoláda - či už čerstvá alebo mrazená.

pozri viac

FRENCH FRIES

HRANOLKY

Čerstvé alebo mrazené zemiaky.

pozri viac

 

SUSHI

SUSHI A INÉ ÁZIJSKÉ ŠPECIALITY

Sushi, tempura, samosas, dim sum, jarné rolky atď.

pozri viac

ITALIAN PRODUCTS

TALIANSKE POCHÚŤKY

Mozzarellové tyčinky, panzerotti, sofficini, arancini, cukety, atď.

pozri viac

HAMBURGERS

HAMBURGERY

Mini teľacie, hovädzie alebo kuracie hamburgery - s čipsmi, cibuľovými krúžkami atď.

pozri viac

 

FISH

RYBY, DARY MORA, ...

Obalené kalamáre, chobotnice, vyprážané ryby atď.

pozri viac

GERMAN PRODUCTS

NEMECKÉ POCHÚŤKY

Nemecké šišky, zeleninové jarné rolky atď.

pozri viac

ORIGINAL PRODUCTS

ORIGINÁLNE A GURMÁNSKE PRODUKTY

Tequeño syrové tyčinky, čokoládové krokety, homáre, atď.

pozri viac

 

Filter
Cena