Sous-Vide - Tento systém prípravy jedál je často prezentovaný ako nový objav. No táto technológia bola vyvinutá už začiatkom 70-tich rokov pre niektoré "hviezdy" z oblasti gastronómie. Pre bežných uživateľov bola dlho táto technológia nedostupná, ale teraz je už dostupná nielen pre profesionálne gastroprevádzky, ale tiež aj pre domácnosti.

Čarovné slovo "Sous-Vide" v preklade z francúzštiny znamená niečo ako "vo vákuu" a pre mnohých teda naozaj predstavuje úplne nový spôsob prípravy potravín. Celá vec vyzerá veľmi jednoducho - vložiť produkt do vákuového sáčka a potom ho variť vo vodnom kúpeli od Lavide pri nízkej teplote.  V zásade je to tak, ale perfektný výsledok, ktorý tieto technológie umožňujú,  je uskutočniteľný iba s vyspelou technológiou, ktorá zaistí, že teplo vo vodnom kúpeli je presne a je kontrolované! Proces musí byť riadený, teplo musí pôsobiť na potraviny jemne a to všetko bez rizika pripaľovania.

Chuť vašich produktov umocňuje presné varenie vo vlastnom prostredí, bez ohrozenia kvality - hmotnosti, chutí, vône, ... Konzistencia a farba potravín sú vždy plne zachované. Výhodou Sous -Vide je zachovanie živín, proteínov, minerálov a aminokyselín. Váhová strata pokrmov je aj v tom najhoršom prípade maximálne len 5% !

Filter
Kategória:
Výrobca:
Cena
LV.140 - Sous-Vide vodný kúpeľdo 7 dní825.00 € LV.140 - Sous-Vide vodný kúpeľLV.140 - Sous-Vide vodný kúpeľ. Toto je vysoko kvalitný model pre mobilné, profesionálne Sous-Vide varenie a pre dosiahnutie vynikajúcich hodnôt za vaše LV.280 - Sous-Vide vodný kúpeľdo 7 dní925.00 € LV.280 - Sous-Vide vodný kúpeľLV.280 - Sous-Vide vodný kúpeľ. Toto je vysoko kvalitný model pre mobilné, profesionálne Sous-Vide varenie a pre dosiahnutie vynikajúcich hodnôt za vaše LV.50 - Sous-Vide miešadlo s ohrevom a termostatom TOP Produktdo 7 dní760.00 € LV.50 - Sous-Vide miešadlo s ohrevom a termostatomLV.50 - Sous-Vide miešacie zariadenie. Toto je vysoko kvalitný model pre mobilné, profesionálne Sous-Vide varenie a pre dosiahnutie vynikajúcich hodnôt za vaše LV.560 - Sous-Vide vodný kúpeľdo 7 dní1 250.00 € LV.560 - Sous-Vide vodný kúpeľLV.560 - Sous-Vide vodný kúpeľ. Toto je vysoko kvalitný model pre mobilné, profesionálne Sous-Vide varenie a pre dosiahnutie vynikajúcich hodnôt za vaše LV.80 - Sous-Vide vodný kúpeľdo 7 dní675.00 € LV.80 - Sous-Vide vodný kúpeľLV.80 - Sous-Vide vodný kúpeľ. Toto je vysoko kvalitný model pre mobilné, profesionálne Sous-Vide varenie a pre dosiahnutie vynikajúcich hodnôt za vaše LV.80 Select - Sous-Vide vodný kúpeľ NOVINKAdo 7 dní495.00 € LV.80 Select - Sous-Vide vodný kúpeľLV.80 select - Sous-Vide vodný kúpeľ. Toto je vysoko kvalitný model pre mobilné, profesionálne Sous-Vide varenie a pre dosiahnutie vynikajúcich hodnôt za vaše LV.808 - Sous-Vide vodný kúpeľdo 7 dní1 275.00 € LV.808 - Sous-Vide vodný kúpeľLV.808 - Sous-Vide vodný kúpeľ. Toto je vysoko kvalitný model pre mobilné, profesionálne Sous-Vide varenie a pre dosiahnutie vynikajúcich hodnôt za vaše