Zaobľovač cesta na pizzu - R10 L

Výrobca: FriulCo
Záručná doba: 12 mesiacov
Kód: R10L
Dostupnosť: cca 21 dní
Cena na vyžiadanie
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

R10 L zaobľovač cesta na pizzu a chlieb , automaticky vytvára okrúhle porcie dokonale uzavreté a pripravené na kysnutie. Zaobľovač na cesto R10 L eliminuje ľudský faktor a fyzické problémy spôsobené každodennou prácou.

Zaobľovač na prípravu cesta rýchlo a bez namáhania pripraví zaoblené bochníky cesta, guľaté a dokonale uzavreté. Vysoká hodinová produkcia. Zaokrúhľuje porcie bez akejkoľvek zmeny alebo úpravy. Jednoduchá demontáž a čistenie. Tento stroj je vyrobený podľa hygienických a bezpečnostných noriem.

  • Veľmi silný, ľahko sa používa a čistí.
  • Nevyžaduje sa žiadna regulácia.
  • Eloxované hliníkové odliatky a základ z nehrdzavejúcej ocele.
  • Stojan na kolieskach.

Zaokrúhľuje časti cesta ako ručne

Perfektný pohyb.
Zaobľovač cesta R10 L opracováva každú porciu 50 krát, aby sa dokonale uzavreli okrúhle časti cesta. Výsledky sú rovnaké ako bochník ručne vyrobený majstrami a to umožňuje pracovať rýchlejšie a bez námahy.

Zbohom bolesti šliach a svalov

Základný stroj.
Denný manuálny proces výroby cesta je naozaj namáhavý, a veľmi často vytvára svalový zápal a zápal šliach so zrejmými dôsledkami vo vašej pravidelnej činnosti. R10 L zabraňuje akýmkoľvek fyzickým problémom, pretože sa otáča, rýchlo a bez námahy, bochníky cesta sú pripravené na kysnutie. Skutočný všeliek pre vás, pre vašich zamestnancov a vašu prácu.

Sila jednoduchosti

Od 70 do 1200 gramov.
R10 L je unikátny stroj, ktorý dokáže zaobliť porcie od 70 do 1200 gramov bez akýchkoľvek úprav a bez akýchkoľvek zmien. Jednoduchosť dosiahnutá vďaka dôkladnej štúdii vedenej oddelením výskumu a vývoja spoločnosti Friulcos.

Žiadne riziká.
Na rozdiel od konkurenčných strojov je celá proces zaobľovania viditeľný na R10 L a to zaručuje neustálu vizuálnu kontrolu, ktorá eliminuje možnosť mechanického zaseknutia. Táto zvláštnosť navyše umožňuje jednoduchšie a presnejšie čistenie.

Stručné a spoľahlivé

Oceľ a hliník.
R10 L sa vyrába v Taliansku v továrni Friulco s vysoko kvalitnými materiálmi, ako je veľmi hrubá oceľ pre základňu a eloxovaný hliník pre oba kužele.


Vyrobené v talianskej mechanike.
Mechanická časť R10L, navrhnutá a vyrobená s maximálnou starostlivosťou, umožňuje spracovávať veľké množstvá bez problémov.

Friulco - formovačka na pizzu

Made in Italy

 

 

Heavy Duty, robustný, s vysokým výkonom pre ťažku prevádzku

 
 

Fruilco - zaobľovač cesta

Sprievodca odstraňovaním problémov:

1. Stroj sa nespustí:

  • Zariadenie nieje pripojené.
  • Prepínač č. 003 nebol zapnutý.
 
 

Na stiahnutie:

Katalóg 

    Rozkres stroja R10

  

 

 

 

 

Pozrite si :