Zaobľovač cesta na pizzu - R10

Výrobca: FriulCo
Záručná doba: 12 mesiacov
Kód: R10
Dostupnosť: cca 21 dní
Cena na vyžiadanie
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

R10 zaobľovač cesta na pizzu a chlieb , automaticky vytvára okrúhle porcie dokonale uzavreté a pripravené na kysnutie. Zaobľovač na cesto R10 eliminuje ľudský faktor a fyzické problémy spôsobené každodennou prácou.

Zaobľovač na prípravu cesta rýchlo a bez namáhania pripraví zaoblené bochníky cesta, guľaté a dokonale uzavreté. Vysoká hodinová produkcia. Zaokrúhľuje porcie bez akejkoľvek zmeny alebo úpravy. Jednoduchá demontáž a čistenie. Tento stroj je vyrobený podľa hygienických a bezpečnostných noriem.

  • Veľmi silný, ľahko sa používa a čistí.
  • Nevyžaduje sa žiadna regulácia.
  • Eloxované hliníkové odliatky a základ z nehrdzavejúcej ocele.

Zaokrúhľuje časti cesta ako ručne

Perfektný pohyb.
Zaobľovač cesta R10 opracováva každú porciu 50 krát, aby sa dokonale uzavreli okrúhle časti cesta. Výsledky sú rovnaké ako bochník ručne vyrobený majstrami a to umožňuje pracovať rýchlejšie a bez námahy.

Zbohom bolesti šliach a svalov

Základný stroj.
Denný manuálny proces výroby cesta je naozaj namáhavý, a veľmi často vytvára svalový zápal a zápal šliach so zrejmými dôsledkami vo vašej pravidelnej činnosti. R10 zabraňuje akýmkoľvek fyzickým problémom, pretože sa otáča, rýchlo a bez námahy, bochníky cesta sú pripravené na kysnutie. Skutočný všeliek pre vás, pre vašich zamestnancov a vašu prácu.

Sila jednoduchosti

Od 70 do 1200 gramov.
R10 je unikátny stroj, ktorý dokáže zaobliť porcie od 70 do 1200 gramov bez akýchkoľvek úprav a bez akýchkoľvek zmien. Jednoduchosť dosiahnutá vďaka dôkladnej štúdii vedenej oddelením výskumu a vývoja spoločnosti Friulco.

Žiadne riziká.
Na rozdiel od konkurenčných strojov je celá proces zaobľovania viditeľný na R10 a to zaručuje neustálu vizuálnu kontrolu, ktorá eliminuje možnosť mechanického zaseknutia. Táto zvláštnosť navyše umožňuje jednoduchšie a presnejšie čistenie.

Stručné a spoľahlivé

Oceľ a hliník.
R10 sa vyrába v Taliansku v továrni Friulco s vysoko kvalitnými materiálmi, ako je veľmi hrubá oceľ pre základňu a eloxovaný hliník pre oba kužele.


Vyrobené v talianskej mechanike.
Mechanická časť R10, navrhnutá a vyrobená s maximálnou starostlivosťou, umožňuje spracovávať veľké množstvá bez problémov.

Friulco - formovačka na pizzu

Made in Italy

 

 

Heavy Duty, robustný, s vysokým výkonom pre ťažku prevádzku

 
 

Fruilco - zaobľovač cesta

Sprievodca odstraňovaním problémov:

1. Stroj sa nespustí:

  • Zariadenie nieje pripojené.
  • Prepínač č. 003 nebol zapnutý.
 
 
 
 

Na stiahnutie:

Katalóg 

    Rozkres stroja R10

  

 

 

 

 

Pozrite si :