Elektrický kompaktný konvektomat - 4 x GN 2/3 Compact ST Series

Výrobca: FM Industrial
Záručná doba: 12 mesiacov
Kód: STC 423
Dostupnosť: do 14 - 20 dní
Cena na vyžiadanie
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Elektrický kompaktný konvektomat STC 423 - 4 x GN 2/3 

Vyrobené z potravinársky nezávadnej chróm-niklovej ocele STN 17241   (nerez)

Nastaviteľná rýchlosť ventilátoru až na 10 úrovní umožňuje užívateľovi nastaviť jeho rýchlosť tak, aby každé varenie potravín dosahovalo vynikajúce výsledky.

Riadené otváranie parného systému. Umožňuje užívateľovi naprogramovať otváranie / zatváranie ventilu extrahovať, alebo generovať paru vo varnej komore, aby sa dosiahlo požadovaného efektu produktov.

Systém Clima Control, kontroluje presne vlhkosť v komore pre požadovanú šťavnatosť potravín. Regeneračný systém zachováva všetky vlastnosti a textúry všetkých druhov potravín .

Vďaka sonde jadra, je možné kontrolovať teploty vo vnútri potravín a tak vždy dosiahnuť rovnaké výsledky varenia. Sonda "delta T", slúži na určenie teploty medzi komorou a sondou jadra. Odporúčané pre nízkoteplotné a dlhé doby varenia a tiež pre veľké kusy potravin. 

Autoumývací systém umožňuje vybrať z troch umývacích programov v závislosti na znečistení rúry. To umožňuje získať dokonalú hygienu, úsporu času v porovnaní s ručným čistením.

Inteligentný systém “V7" obsahuje dopredu určenú kuchárku s receptami a obrázkami. Každý recept je možné upraviť tak, aby vyhovoval každému typu zákazníka. Tento systém tiež umožňuje kuchárom upraviť akékolvek charakteristiky, vykonať zmeny na každých vymedzených parametroch, tak, ako to jemu vyhovuje.
Kuchár si môže vykúzliť fázy varenia s rôznymi teplotami, vlhkosťami a dobami v jednotlivých krokoch. Týmto spôsobom môže dosiahnuť požadovanú kvalitu potravín velmi efektívne a pritom jednoducho. 

FM                                                                      made in

Technické informácie:

Verzia: STC 423
Počet zásuvov: 8 x GN 2/3 hĺbka 20 cm
  4 x GN 2/3 hĺbka 40 cm
  3 x GN 2/3 hĺbka 65 cm
Rozmer stroja: 515 x 620 x 580 mm (šxhxv)
Rozmer komory:  356 x 385 x 302 mm (šxhxv)
Príkon elektro: 3,7 kW / 230V / 3 PIN (1x fáza + N+PE) 50 - 60 HZ
Ovládanie: 5” TFT - farebný dotykový displej
Verzia: full - plnoautomat, programovateľný, 6 krokov programu varenia, 99 programov
Knižnica receptov: áno
Teplotný rozsah: 30 - 270 °C
Nastaviteľná vlhkosť: 0 % - 100 % - systém Clima control
Regeneračný program: áno 
Programovateľný parný ventil: áno
Nastaviteľná rýchlosť ventilátora: áno (10 úrovní)
Reverzný chod ventilátora áno
Sonda jadra: áno
Sonda Delta T: áno
Automatický systém predohrevu: áno
Automatický systém chladenia komory: áno
Automatický umývací systém: áno
Sklopné vnútorné sklo dverí pre čistenie: áno
Prevodovka: áno
USB vstup: áno
Bezpečnostný termostat: áno
Bezpečnostný spínač dverí: áno
Osvetlenie komory: LED
Alarm ukončenia cyklu: áno
Prípojka vody:  ¾”
Hmotnosť: 45 kg

 

Možné kombinácie dvoch konvektomatov:

Keď je priestor v kuchyni tesný a kapacita výdaja sa zvyšuje, resp. rastie počet objednávok a váš konvektomat už nestíha, je čas kúpiť ďalší, ALE kam ho dať? Niekedy je dobré kúpiť naraz dva - radšej dva menšie, ako jeden velký. Ziskate tým veľa užitočných predností. Ak by sa vám jeden velký konvektomat pokazil a máte nával a kým sa podarí odstrániť závadu, môžete prísť nielen o veľké tržby, ale aj o niektorých hostí. V prípade dvoch menších je takmer nemožné, aby sa pokazili naraz obidva, takže je tu väčšia istota, že jeden konvektomat vám pôjde. Niekedy je zas prípad, že nepotrebujete pripraviť veľa potravín v konvektomate a je neefektívne kvôli pár pokrmom pustiť tak velkú pec, vtedy sa hodí práve to, že máte dva malé konvektomaty a zapnete len jeden. Ďalší prípad - je treba pripraviť dva diametrálne odlišné pokrmy s inými postupmi a nárokmi na klímu. Výhoda je, že máte dva a v každom môžete pripravovať iné jedlo. Veľmi častý dôvod je aj ten spomenutý na začiatku - nedostatok miesta a vysoké nároky na kapacitu pripravovaných jedál. Vtedy sa hodí možnosť dať dva konvektomaty na seba.


FM STC kombinácie

Voliteľné vybavenie:

Opačné otváránie dverí na požiadavku
Digestor na požiadavku
Podstavec na požiadavku
 

Na stiahnutie:

Katalóg konvektomaty
FM

Katalóg STC line