Bestmax Univerzál - zmäkčovač s filtrom na vodu + pripojovacia hlava Flexy 3/4" - BWT

- 5% ODPORÚČAME
Typ:
Štart set - BWT Bestmax Xdo 7 - 21 dní 0.000
Štart set - BWT Bestmax Sdo 7 - 21 dní 26.400
Štart set - BWT Bestmax Vdo 7 - 21 dní 36.000
Štart set - BWT Bestmax M1 78.000
Štart set - BWT Bestmax L6 116.400
Štart set - BWT Bestmax XL16 152.400
Štart set - BWT Bestmax 2XL2 240.000
Výrobca: BWT
Záručná doba: 12 mesiacov
Dostupnosť: skladom 25 ks
131.10 Cena s DPH
109.25 ks bez DPH
Pôvodná cena 138.00, Zľava 5 %
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Filtračná jednotka BWT Bestmax je špičkový produkt Nemeckej spoločnosti Water+More (BWT). Je určený predovšetkým na použitie k strojom pre prípravu horúcich nápojov a všade tam, kde záleží na chuti a aróme nápoja, potraviny, ... Zachytávajú z privádzanej vody nežiaduce častice obsiahnuté vo vode, prebytočné minerály a tým zabraňujú tvorbe vodného kameňa a zároveň zvyšujú kvalitu pripravovaných produktov. Minerály sú pre náš život potrebné a pre chuť a kvalitu mnohých nápojov priam nevyhnutné. Keby nebolo týchto minerálov, aj my by sme sa mohli postupne odvápňovať (záleží aj na prísune týchto prvkov v ostatnej strave) Taktiež nulový stav by mohol spôsobovať na zariadeniach škody. Keď je minerálov príliš veľa je to zlé, keď by vôbec neboli je to tiež zlé. Preto je na pripojovacích hlavách od firmy BVT možnosť nastavovať, akú tvrdosť výstupnej vody chceme mať. Minerály sa usádzajú predovšetkým tam, kde je prudká zmena teploty - ohrevné telesá - tu je to najrýchlejšie. No usadeniny vznikajú aj tam, kde vôbec nie je zmena teploty, trvá to dlhšie, ale deje sa a to v celom vodnom systéme, najviac však tam, kde id o zúžené miesta (trysky) prudké zmeny smeru (kolená, rozbočky, ..)

Všetky BWT filtračné jednotky majú jednotnú pripojovaciu hlavu pre všetky veľkosti filtrov. Tieto hlavy majú Bypass - jednoduché nastavovanie tvrdosti výstupnej vody.
Sú to vynikajúce výrobky a to pre svoju vysokú účinnosť, jednoduchosť, rýchlu výmenu filtra, jednorazový systém a pre nízke náklady. Kapacita od 500 do 14400 L. Napr. Filter BWT Bestmax 2XL má kapacitu životnosti 14400 L pre použitie na nápojové automaty, 12.000 L pri napojení na kávovary a cca. 9100 L pre konvektomaty, alebo teplovzdušné rúry so zavlhčovaním komory, prípadne výrobniky ľadu. Samozrejme záleží aj na výške tvrdostti vstupnej vody. Tieto čísla platia pre priemernú tvrdosť vody 10 nemeckých stupňov. Na Slovensku je podobná tvrdosť vody (10 - 14 stupňov), ak sa jedná o tvrdosť vody upravovanú vo vodárňach. Avšak tvrdosť vody na väčšine územia Slovenska je takmer raz tak veľká (16 až 19 a je zopár oblastí, kde je tvrdosť ako v jaskyni 22 - 27 stupňov - vlastné studne a pramene) a teda aj kapacita filtrov bude v týchto regiónoch menšia. Vo Vysokých Tatrách je to naopak väčšinou menej ako 5 stupňov.

popis filtra Bestmax

BWTpdfKatalóg BWT
Bestmax (SK)

pdfKatalóg BWT
Bestmax (EN)