Bestmax Univerzál - Náhradný filter - BWT

ODPORÚČAME
Typ:
BWT Bestmax X
BWT Bestmax Xdo 7 dní 0.000
BWT Bestmax S
BWT Bestmax Sdo 7 dní 27.000
BWT Bestmax V
BWT Bestmax V1 34.500
BWT Bestmax M
BWT Bestmax M1 77.400
BWT Bestmax L
BWT Bestmax L6 1170.000
BWT Bestmax XL
BWT Bestmax XL15 151.000
BWT Bestmax 2XL
BWT Bestmax 2XL2 239.400
Výrobca: BWT
Záručná doba: spotrebný materiál
Dostupnosť: skladom 25 ks
57.00 Cena s DPH
47.50 ks bez DPH
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Filtračná jednotka BWT Bestmax je špičkový produkt Nemeckej spoločnosti Water+More (BWT). Je určený predovšetkým na použitie k strojom pre prípravu horúcich nápojov a všade tam, kde záleží na chuti a aróme nápoja, potraviny, ... Zachytávajú z privádzanej vody nežiaduce častice obsiahnuté vo vode, prebytočné minerály a tým zabraňujú tvorbe vodného kameňa a zároveň zvyšujú kvalitu pripravovaných produktov. Minerály sú pre náš život potrebné a pre chuť a kvalitu mnohých nápojov priam nevyhnutné. Keby nebolo týchto minerálov, aj my by sme sa mohli postupne odvápňovať (záleží aj na prísune týchto prvkov v ostatnej strave) Taktiež nulový stav by mohol spôsobovať na zariadeniach škody. Keď je minerálov príliš veľa je to zlé, keď by vôbec neboli je to tiež zlé. Preto je na pripojovacích hlavách od firmy BVT možnosť nastavovať, akú tvrdosť výstupnej vody chceme mať. Minerály sa usádzajú predovšetkým tam, kde je prudká zmena teploty - ohrevné telesá - tu je to najrýchlejšie. No usadeniny vznikajú aj tam, kde vôbec nie je zmena teploty, trvá to dlhšie, ale deje sa a to v celom vodnom systéme, najviac však tam, kde id o zúžené miesta (trysky) prudké zmeny smeru (kolená, rozbočky, ..)

Všetky BWT filtračné jednotky majú jednotnú pripojovaciu hlavu pre všetky veľkosti filtrov. Tieto hlavy majú Bypass - jednoduché nastavovanie tvrdosti výstupnej vody.
Sú to vynikajúce výrobky a to pre svoju vysokú účinnosť, jednoduchosť, rýchlu výmenu filtra, jednorazový systém a pre nízke náklady. Kapacita od 500 do 14400 L. Napr. Filter BWT Bestmax 2XL má kapacitu životnosti 14400 L pre použitie na nápojové automaty, 12.000 L pri napojení na kávovary a cca. 9100 L pre konvektomaty, alebo teplovzdušné rúry so zavlhčovaním komory, prípadne výrobniky ľadu. Samozrejme záleží aj na výške tvrdostti vstupnej vody. Tieto čísla platia pre priemernú tvrdosť vody 10 nemeckých stupňov. Na Slovensku je podobná tvrdosť vody (10 - 14 stupňov), ak sa jedná o tvrdosť vody upravovanú vo vodárňach. Avšak tvrdosť vody na väčšine územia Slovenska je takmer raz tak veľká (16 až 19 a je zopár oblastí, kde je tvrdosť ako v jaskyni 22 - 27 stupňov - vlastné studne a pramene) a teda aj kapacita filtrov bude v týchto regiónoch menšia. Vo Vysokých Tatrách je to naopak väčšinou menej ako 5 stupňov.

popis filtra Bestmax

BWT
 
 

 

pdfKatalóg BWT
Bestmax (SK)

pdfKatalóg BWT
Bestmax (EN) 

 

 

 
 

Ďalšie produkty / príslušenstvo vhodné k tomuto produktu