Spray Gel Twin PAVONI - postrekovač želatíny, sirupov ...

Výrobca: PAVONI
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: SPRAYGELTWIN/C /F
Dostupnosť: cca 14 dní
Cena na vyžiadanie
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Spray Gel Twin PAVONI 

Spray Gel Twin má dva oddelené obehy, čím umožňuje nástrek dvoch rozličných produktov naraz.

SPRAYGEL TWIN/C: na nástrek dvoch horúcich produktov. Táto verzia obsahuje dve pištole s červenými hadicami na nástrek horúcej želatíny. Vďaka tejto verzii môžu dvaja pracovníci používať stroj zároveň, na aplikáciu rôznych príchutí želatíny (t.j. jahodová a broskyňová alebo jahodová a neutrálna).

SPRAYGEL TWIN/F: na nástrek horúceho a studeného produktu. Horúca želatína je striekaná prostredníctvom pravej pištole (červená hadica), likéry alebo iné studené tekutiny prostredníctvom ľavej pištole (modrá hadica). S dostupnosťou dvoch pištolí, jednou pre studené a jednou pre horúce sprejovanie, je aplikovanie rôznych produktov efektívne a účinné.

Spray Gel Twin taktiež obsahuje výkonný tlakový obeh s praktickým zasúvacím zariadením so stlačeným vzduchom. Produkt je nasávaný priamo z nádrží umiestnených v spodnej časti (dajú sa jednoducho vybrať pre ľahké presúvanie a čistenie) . Produkt je doručený priamo do pištolí a nie je v kontakte so vzduchom pre zachovanie maximálnej hygieny. Púzdro je z nerezovej ocele, vhodné na rýchle a jednoduché čistenie. Vďaka hermeticky uzavretému bojleru, Spray Gel Twin sa dokáže rýchlo zohriať.

Technické parametre :
Príkon: 3200 W
Ohrievací príkon: 3000 W
Napájanie : 230 V / 50 Hz
Rozmery:  šírka 520 mm x hĺbka 500 mm x výška 1100 mm
Šírka s pištolami: 650 mm
Hmotnosť: 80 kg
Kapacita nástreku: 450 cm3/min
Nastavenie teploty: až do 90°C
Tlak: 2.8 - 5 bar
Pavoni Italia

Pavoni


Pavoni - minitemperStiahnite si:

katalóg 


Pozrite si :


EN  

IT   

FR   

RU