Plynový konvektomat - 8 x GN 2/1 Combistar FX

Výrobca: ANGELO PO
Záručná doba: 12 mesiacov
Kód: FX82G2T
Dostupnosť: do cca 15 dní
Cena na vyžiadanie
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Plynový konvektomat - 8 x GN 2/1 Combistar FX 82 G2T - multifunkčné zariadenie - Plus model

Multifunkčný konvektomat je vo vyššej kvalite. Nie je to obyčajný konvektomat. 
Je to univerzálny systém ! Umožňuje automatické varenie, pečenie, parenie, kombi režimy, údenie, dusenie, grilovanie, ohrievanie, rozmrazovanie, udržovanie, pasterizovanie, gratinovanie, nizkoteplotné varenie, 
Vhodný do každej gastronomicke prevádzky : bistrá - Take away, Caterng a Bankety, Reštaurácie, Rôzne veľkokuchynské prevádzky, ..., 
Konvektomat s moderným dotykovým ovládacím panelom a podsvietenými tlačitkami. 

Režimy: para, horúci vzduch, kombi. Horúci vzduch od 30°C do 300°C, kombi režim od 30 °C do 250°C a para od 30°C do 125°C. regulácia vlhkosti vlhkosti od 0 do 100%. Multifunkčné varenie v rôznych režimoch. 6 priamych programov v 3 stupňoch a knižnica 150 programov + možnosť vstupovať do každého programu aj počas už prebiehajúceho programu, meniť ho až v 18 krokoch a modifikovaný recept uložiť pod novým názvom. ECO funkcie pre automatické zníženie spotreby - Energy Control. Umývanie automatické - po varení, chladení predoplach, chemické pôsobenie s teplotou, oplachovací cyklus a tepelná sterilizácia komory, ukončenie cyklu. ADC - Automatické umývanie aj odpadového potrubia a ventilov. Aktívna kontrola vlhkosti v priebehu varenia. Zobrazenie nastavenej a aktuálnej hodnoty varenia, vlastná diagnostika chybových hlásení, automatický predohrev a chladenie komory, ochrana proti prieniku vody na elektrické časti IPX5, HACCP tlačový výstup, AWC autoreverse pre rotáciu otáčok ventilátora, MFC - 6 rýchlosti ventilátora, Dve vpichové sondy ( jedna viacbodová).  PTM - aktívny výmenník tepla, eliminujúci kolísanie teploty a výrazne zlepšuje mnohé variace procesy. Stroj sa po skončení práce sám očistí a umyje.

Komorová konštrukcia z nerez ocele AISI 304, AISI 316  (1,2 mm hrúbka) so zaoblenými hranami bez škár pre lepšie čistenie a hygienu. Komora je chránená proti spätnému vnikaniu tekutín a pachov, Halogénové osvetlenie várnej komory, Ovládací panel chránený 5mm tvrdeným sklom, dvojité zasklenie dverí, praktická rukoväť vhodná pre pravákov alebo ľavákov, Odnímateľné kontajnerové nosiče, vysokopevnostné silikónové tesnenie dverí s dvojitým linkovaním, Tepelná izolácia (3,5 cm) z keramických vlákien a s anti-radiačnou bariérou.
Plynové modely sú s nepriamymi výmenníkmi tepla, turbodúchadlá na horáky, tichý chod, kontrola plameňa s elektronickým procesorom pre vlastnú diagnostiku a automatickým resetom Elektrické modely s priamym výmenníkom tepla vo varnej komore.

Inovativna funkcia Multicooking - Multivarenie (regálové varenie s časovaním zásuvov) umožňuje konvektomatu Combistar FX presné a flexibilné – prispôsobivé varenie bez chyb. Dovoluje variť zároveň, automaticky, jednoducho a bez stresu až 20 rôznych pokrmov. Každý čas prípravy je rozdielny a môžete ho nastaviť manuálne, alebo tiež vopred naprogramovať (napríklad pre každý zásuv zvlášť). Môžete tiež využít PDP vpichovú sondu, alebo zároveň použiť dve sondy ( PDP–štandard + KSFMS-príslušenstvo) pre dvojnásobnú istotu skvelých výsledkov. Ergonomická klučka dverí EHO (patent), možnosť otvárania aj s lakťom (ak kuchár drží v rukách pekáč), alebo rukou, pravou, či ľavou - velmi praktické v prípadoch, kedy má kuchyňa  zamestnancov pravákov aj ľavákov.

Cook & Chill ukáže to najlepšie v Combistar FX vďaka spolupráci s šokérmi Chillstar.  Angelo Po navrhlo tieto zariadenia k spoločnej práci bez kompromisov na kvalite, alebo technike. Každý Combistar FX najde v ponuke jeden, alebo viacero vhodných šokérov Chillstar, ako je napríklad 10xGN1/1 Combistar, ktorý môže byť postavený na šokér Chillstar o kapacite 3 alebo 5xGN1/1 do věže, bez toho, aby presiahol bezpečnú výšku horného zásuvu 160 cm 

 
 
 
 
 
 

Angelo Po

Angelo Po

 

made in italy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

angelo po

Technické informácie

Verzia výbavy : PLUS
Počet zásuvov: 10 x GN 1/1
  8 x EN 600x400 mm
Rozteč zásuvov pri GN : 69,5 mm
Kapacita jedál cca: 140 porcií
Bezpečnostné krytie IPX5 áno
Príkon elektro: 17,300 kW  
Diaľkové ovládanie výkonových špičiek: áno
Aktívne šetrenie energie: áno  (AOC, RDC, APM, PTM )
Napájanie: 400V / 5 PIN (3x fáza + N+PE)
Ovládanie: článkový digitálny LED displej
Interaktivne grafické zobrazovanie nie  (EVC)
Možnosť upravovať program počas varenia nie  (C3F až v 18 krokoch)
Knižnica receptov: áno  (20 programov)
Osobné menu: nie (CMP)
Automatické varenie: nie  (C3)
Funkcia Multicooking: nie
Funkcia Multiprobe - viac sond naraz: nie
Funkcia Delta T: nie
Funkcia BE-1   - FX + šoker nie
Údenie: áno - Smokestar - (doplnkové prisl.)
Udržovanie: áno
Špecialna úprava na varenie / pečenie hydiny nie  ( len model Chickenstar ) 
Technický asistent: áno
Funkcia odložený štart: áno
Alarm ukončenia cyklu: áno
HACCP , download / upload, tlač dát cez USB: áno (doplnkové prisl.)
Autodiagnostika s chybovými hláseniami: áno
Teplotný rozsah pre režim horúci vzduch: 10°C - 300°C
Teplotný rozsah pre kombi režim: 30°C - 250°C
Teplotný rozsah pre režim para: 30°C - 125°C
Aktívny výmenník tepla: áno    (PTM)
Nastaviteľná vlhkosť (RDC + EVOS): áno   0 % - 100 %  
Možnosť aj manuálne priparovať komoru: áno
Nizkoteplotná para: áno
Prehriatá para: áno
Regeneračný program: nie
Nastaviteľná rýchlosť ventilátora: áno  (MFC) 3 rýchlosti
Reverzný chod ventilátora: áno  (AWC)
Sonda jadra viacbodová - multipoint : nie  (PDP)
Sonda pre vákuovanie: áno  (KSFMS) - (doplnkové prisl.)
Sonda pre pasterizáciu nie  
Automatický systém predohrevu: áno
Automatický systém chladenia komory: áno
Automatický umývací systém - 100% automatický: áno (SC2)
Ručná tlaková sprcha áno - (doplnkové prisl.) 
Ručná tlaková samonavíjacia sprcha áno - (doplnkové prisl.)
Dvojité zasklenie dverí: áno
Sklopné vnútorné sklo dverí pre čistenie: áno
Bezpečnostný spínač dverí: áno
Klučka dverí umiestnená štandard: vľavo
Klučka dverí EHO - pre ľavakov aj pravákov: áno  (patent)
Osvetlenie komory: halogénové
Prípojka vody:  ¾”
Prípojka odpadu: ∅ 40 mm
Tukové filtre áno - (doplnkové prisl.)
Parný kondenzátor s kontrolou výstupnej teploty áno
Rozmer stroja (šírka x hĺbka x výška): 920 x 901 x 1030 mm
Rozmer stroja s obalom (šírka x hĺbka x výška): 1010 x 965 x 1256 mm
Hmotnosť netto: 155 kg
Hmotnosť brutto: 167 kg 

Možné kombinácie dvoch konvektomatov:

Keď je priestor v kuchyni tesný a kapacita výdaja sa zvyšuje, resp. rastie počet objednávok a váš konvektomat už nestíha, je čas kúpiť ďalší, ALE kam ho dať? Niekedy je dobré kúpiť naraz dva - radšej dva menšie, ako jeden velký. Ziskate tým veľa užitočných predností. Ak by sa vám jeden velký konvektomat pokazil a máte nával a kým sa podarí odstrániť závadu, môžete prísť nielen o veľké tržby, ale aj o niektorých hostí. V prípade dvoch menších je takmer nemožné, aby sa pokazili naraz obidva, takže je tu väčšia istota, že jeden konvektomat vám pôjde. Niekedy je zas prípad, že nepotrebujete pripraviť veľa potravín v konvektomate a je neefektívne kvôli pár pokrmom pustiť tak velkú pec, vtedy sa hodí práve to, že máte dva malé konvektomaty a zapnete len jeden. Ďalší prípad - je treba pripraviť dva diametrálne odlišné pokrmy s inými postupmi a nárokmi na klímu. Výhoda je, že máte dva a v každom môžete pripravovať iné jedlo. Veľmi častý dôvod je aj ten spomenutý na začiatku - nedostatok miesta a vysoké nároky na kapacitu pripravovaných jedál. Vtedy sa hodí možnosť dať dva konvektomaty na seba.

Combistar FX je možné kombinovať takto:  (FX101E + FX61E,   FX101E + FX61G,   FX61E + FX61E,   FX61E + FX61G, FX82E + FX82E,   FX82E + FX82G)

 

 CombistarKombistar BX

Možnosť kombinácie konvektomatu + šokér:

Funkcia BE-1   - ovládané priamo s konvektomatu

Po ukončení programu varenia s konvektomatomje možné udržať perfektnú gastronomickú kvalitu pokrmu, prudkým znížením teploty. 
Toto je možné na šokovacom zariadení. 
Angelo Po ponúka takéto kvalitné zariadeniaBLITZ a ChillStar.

BE-1 je integrovaný Cook & Chill systém, ktorý vám umožní spravovať dve zariadenia s jediným rozhraním - ovládaním z jedného miesta Combistar FX 3 a šokér / mraznička Blitz.

S funkciou Be-1 môžete pracovať s dvomi špičkovými zariadeniami tak, ako keby sa jednalo o jedno zariadenie, jednoduchým, intuitívnym a pohodlným spôsobom, čím sa spoja úspora energie s najnovšími varnými a mraziacimi technológiami. Jednoduchosť použitia a všestrannosť.

Objavte výhody integrovaného varenia.

Angelo Po konvektomat + šoker

ODPORÚČAME:

 

Smokerstar - doplnkové zariadenie na údenie, ktoré môže pracovať s konvektomatmi GN 1/1 alebo 2/1. ANGELO PO. Viac na Smokestar v kategórii údenie.

Combistar  & Smokerstar otvárajú nové obzory. Vďaka tejto inovatívnej myšlienky Angelo Po môžete vytvoriť jedinečné a originálne recepty. Vaša inšpiracia a kreatívnosť môžu poslúžiť úspešne a so ziskom zvelaďovať vaše podnikanie od prvého dňa.  

Angelo Po

Voliteľné vybavenie:

Na stiahnutie:

Katalóg konvektomaty
ANGELO PO

Katalóg Combistar FX  CZ  

Katalóg Combistar FX 

Katalóg šokery  

 

 

Pozrite si:Ďalšie produkty / príslušenstvo vhodné k tomuto produktu