Odšťavovač F50AC

Výrobca: FRUCOSOL
Záručná doba: 12 mesiacov
Kód: F50AC
Dostupnosť: cca 14 dní
Cena na vyžiadanie
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Odšťavovač F50AC

Automatický, kompaktný, všestranný a funkčný odšťavovač s digitálnym počítadlom. Ide o perfektnú kombináciu medzi autonómiou, rýchlosťou a silou. Má automatický podávač s vysokou kapacitou (s ľahko demontovateľnou otočnou doskou). Vďaka tomuto stroju môžete svojim zákazníkom ponúknuť vysokokvalitný pomarančový džús a zároveň udržať najlepšie hygienické podmienky. Ideálny pre všetky druhy podnikov. Horná časť stroja často úpúta pozornosť zákazníkov pre jej zaujimavý dizajn zásobnikovej rampy, obzvlášť, keď je tento zásobník plný ovocia, ktoré sa majú odšťaviť.
Digitálny čítač, umožňuje zákazníkovi vybrať množstvo pomarančov, ktoré chce odšťaviť, s automatickým zastavením.

Jeho lisovací systém s kontrolovaným tlakom umožňuje stroju stláčať ovocie bez toho, aby sa dostalo do kontaktu s kôrou, čím sa zabráni tomu, aby sa horké časti ovocia dostali do konečnej šťavy. Jednoduchý spôsob manipulácie s odšťavovačom vám pomôže získať najčerstvejší pomarančový džús v priebehu niekoľkých sekúnd, stačí naplniť zásobovaciu rampu ovocím a stlačiť tlačidlo ON. Automatické dávkovanie spôsobuje, že stroj je silnejší a rýchlejší na splnenie väčších požiadaviek pre výrobu čerstvej šťavy.

Jeho efektívny dizajn napomáha k jednoduchému použitiu a čisteniu. Vďaka tejto vlastnosti ho môžete veľmi ľahko rozobrať a vyčistiť, čím si zjednodušíte prácu vo vašej firme.

Odporúčame ho pre: samoobslužné reštaurácie, bufety, hotely, tradičné reštaurácie, ... podniky, ktoré každý deň ponúkajú viac ako 30 dávok čerstvej šťavy.

Atraktívny dizajn pre vašu firmu a maximálne pohodlie pre vás.

 
 
 

Frucosol

 

Na stiahnutie:

           

prospekt                           
  Pozrite si:

 

Tech. vlastnosti

F50AC

Počet kusov ovocia za minútu 20 - 25 kusov/min
Kapacita košíka 12 kg ovocia
Priemer ovocia do 80 mm
Napájanie 230-110 V /50 Hz
Príkon elektriny 460 W
Rozmery  Š x H x V (v mm) 470 x 620 x 785 
Bezpečnosť Vypnutie automatických snímačov
Hmotnosť  56 kg