Odšťavovač F50C

Výrobca: FRUCOSOL
Záručná doba: 12 mesiacov
Kód: F50C
Dostupnosť: cca 14 dní
Cena na vyžiadanie
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Odšťavovač F50C

Automatický, kompaktný, všestranný a funkčný odšťavovač. s moderným dizajnom, ktorý z neho robí jeden z najfunkčnejších, všestranných a kompaktných strojov na trhu. Má automatický podávač s vysokou kapacitou (s ľahko demontovateľnou otočnou doskou). Vďaka tomuto stroju môžete svojim zákazníkom ponúknuť vysokokvalitný pomarančový džús a zároveň udržať najlepšie hygienické podmienky. Môže byť prispôsobený akémukoľvek druhu podniku, pre svoje malé rozmery.
Digitálny čítač, umožňuje zákazníkovi vybrať množstvo pomarančov, ktoré chce odšťaviť, s automatickým zastavením.

Jeho lisovací systém s kontrolovaným tlakom umožňuje stroju stláčať ovocie bez toho, aby sa dostalo do kontaktu s kôrou, čím sa zabráni tomu, aby sa horké časti ovocia dostali do konečnej šťavy. Jednoduchý spôsob manipulácie s odšťavovačom vám pomôže získať najčerstvejší pomarančový džús v priebehu niekoľkých sekúnd, stačí naplniť zásobovaciu rampu ovocím a stlačiť tlačidlo ON. Automatické dávkovanie spôsobuje, že stroj je silnejší a rýchlejší na splnenie väčších požiadaviek pre výrobu čerstvej šťavy.

Jeho efektívny dizajn napomáha k jednoduchému použitiu a čisteniu. Vďaka tejto vlastnosti ho môžete veľmi ľahko rozobrať a vyčistiť, čím si zjednodušíte prácu vo vašej firme. Jeho čistenie je tiež rýchle a jednoduché. Na demontáž, čistenie, sušenie a pripojenie zariadenia budete potrebovať iba 7 minút.

Odporúčame ho pre: samoobslužné reštaurácie, bufety, hotely, tradičné reštaurácie, ... podniky, ktoré každý deň ponúkajú viac ako 30 dávok čerstvej šťavy.
 

 
 

Frucosol

 

Na stiahnutie:

           

prospekt                           
  Pozrite si:

 

Tech. vlastnosti

F50C

Počet kusov ovocia za minútu 20 - 25 kusov/min
Kapacita rampy 6 - 7 ks ovocia
Kapacita košíka 4 kg ovocia
Priemer ovocia do 85 mm
Napájanie 230-110 V /50 Hz
Príkon elektriny 300 W
Rozmery  Š x H x V (v mm) 470 x 370 x 735 
Bezpečnosť Vypnutie automatických snímačov
Hmotnosť  36.3 kg