Odšťavovač SelfService

Výrobca: FRUCOSOL
Záručná doba: 12 mesiacov
Kód: SelfService
Dostupnosť: cca 14 dní
Cena na vyžiadanie
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Odšťavovač SelfService - samoobslužný systém

Automatický, kompaktný, všestranný a funkčný odšťavovač s automatickým dávkovaním a systémom na automatické zapínanie / vypínanie stroja iba stlačením výtokového kohútika.

Odšťavovač s vysokým pomerom rýchleho odšťavovania. Kvalita a rýchlosť - čiže najlepšia samoobslužná služba pre vaše podnikanie !

Skrinka vám umožní vykonávať prácu bez toho, aby ste sa starali o šupky.

Jeho lisovací systém s kontrolovaným tlakom umožňuje stroju stláčať ovocie bez toho, aby sa dostalo do kontaktu s kôrou, čím sa zabráni tomu, aby sa horké časti ovocia dostali do konečnej šťavy. Jednoduchý spôsob manipulácie s odšťavovačom vám pomôže získať najčerstvejší pomarančový džús v priebehu niekoľkých sekúnd, stačí naplniť zásobovaciu rampu ovocím a stlačiť tlačidlo ON. Automatické dávkovanie spôsobuje, že stroj je silnejší a rýchlejší na splnenie väčších požiadaviek pre výrobu čerstvej šťavy.

Jeho efektívny dizajn napomáha k jednoduchému použitiu a čisteniu. Vďaka tejto vlastnosti ho môžete veľmi ľahko rozobrať a vyčistiť, čím si zjednodušíte prácu vo vašej firme.

Stroj je vybavený otočnými kolesami, ktoré uľahčujú jeho pohyb. Má tiež tácku, ktorá zachytí kvapky a ktorú môžete nastaviť do rôznych výšok. Stroj a podstavec skrinky sú vyrobené z nehrdzavejúcej ocele.

Odporúča sa pre: bufety, hotely, obchody so samoobslužnými službami, vysoké školy, univerzity, letiská, obchody s ovocnými šťavami, obchodné centrá ... firmy, ktoré každý deň ponúkajú viac ako 30 dávok čerstvej šťavy.

 
 
 

Frucosol

 

Na stiahnutie:

           

prospekt                           
  Pozrite si:

Tech. vlastnosti

SelfService

Počet kusov ovocia za minútu 20 - 25 kusov/min
Kapacita rampy 12 kg ovocia
Priemer ovocia do 80 mm
Napájanie 230-110 V /50 Hz
Príkon elektriny 460 W
Rozmery  Š x H x V (v mm) 580 x 750 x 1620 
Bezpečnosť Vypnutie automatických snímačov
Hmotnosť  95 kg