Box na kysnutie cesta

Výrobca: EVERLASTING
Záručná doba: 12 mesiacov
Kód: BOX
Dostupnosť: cca do 21 dní
Cena na vyžiadanie
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Nové pekárske boxy na kysnutie cesta sú výsledkom dlhoročných skúseností spoločnosti EVERLASTING v oblasti profesionálneho chladenia, ktoré umožnili vytvoriť tento nový systém určený na automatizovanie kvasiaceho procesu. Hlavným cieľom tohto projektu bolo oslobodiť pekára od záťaže nočnej práce, ale súčasne zaviesť systém, ktorý by mohol zaručiť vyššiu kvalitu kysnutia v porovnaní s tradičnými kysiarňami. Tento jednoduchý, cenovo dostupný, ale efektívny systém nevyžaduje žiadnu údržbu, ani pravidelné výmeny súčiastok!

Konštrukcia boxu sa skladá z modulárnych panelov s izoláciou z expandovaného polyuretánu, potiahnutá bielym plastifikovaným pozinkovaným plechom. Podlaha sa skladá z izolačných panelov s polyuretánom s hrúbkou 30 mm a protišmykového materiálu s hrúbkou 10 mm. Vzdialená kondenzačná jednotka sa dodáva s boxom (možnosť umiestniť až 15 metrov od boxu).
Boxy je možné dodať  "na mieru", čiže v rôznych rozmeroch.

Špeciálny systém distribúcie vzduchu pozostávajúci z kanálov umiestnených v stenách boxu, zabezpečuje rovnomerné a nepriame prúdenie vzduchu na cesto.

Kontrolované kvasenie sa zvyčajne používa na pečivo a chlebové cesto a spočíva v presnom riadení teploty, vlhkosti a času. Tento box na kysnutie je schopný zastaviť alebo spomaliť kvasenie a udržať cesto v stabilných podmienkach až 72 hodín. Fáza kvasenia sa potom automaticky začína v nastavenom čase. Celý proces pozostáva zo 4 krokov: chladenie, skladovanie, príprava na kvasenie a kvasenie.

Ovládací panel poskytuje plnú kontrolu nad kvasením, menu v 5 jazykoch, graf na zobrazenie procesov, možnosť vytvoriť vlastné programy a jednoduché a rýchle použitie.

Box je pred dodaním poskladaný a otestovaný. Balenie obsahuje všetky inštalačné pokyny a príslušenstvo.

pekárenský box na kysnutie cesta EverlastingBox na kysnutie cesta vyrobený v taliansku

 

 

 
 

Technické informácie:

Model :

BOX

Kapacita vozíkov min. 1 x BN 600 x 400 mm / 1 x BN 600 x 800 mm
  max. 24 x BN 600 x 800 mm /  12 x BN 600 x 800 mm
Izolácia 70 mm, polyuretán
Klimatická trieda 4 ( max. teplota okolia + 38°C)
Ovládací panel elektronický
Rýchle chladenie nie
Rozmrazovanie automatické
Napájanie 230 V / 50 Hz
Rozmery na mieru
   
Možnosť za príplatok:  kryt z nerezovej ocele AISI 304

Na stiahnutie: 

EVERLASTING - Bakery