LV.50 - Sous-Vide miešadlo s ohrevom a termostatom

TOP Produkt
Výrobca: LA-VA
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: LV0050
Dostupnosť: do 7 dní
912.00 Cena s DPH
760.00 ks bez DPH
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

LV.50 - Sous-Vide miešacie zariadenie s ohrevom a termostatom

Toto je vysoko kvalitný model pre mobilné, profesionálne Sous-Vide varenie a pre dosiahnutie vynikajúcich hodnôt za vaše investované peniaze. Kompletné nerezové prevedenie, veľmi robustný a stabilný výrobok. Vyvinutý pre rýchle a presné ohriatie tekutín vo vodných kúpeloch (Bain Marinach). Prístroj sa vyznačuje svojim elegantným dizajnom v kombinácii s prepracovanou, najmodernejšou technológiou umožňuje reguláciu teploty (PID Regler ± 0,5 ° C) veľmi presne. Dá sa jednoducho a rýchlo (jedným kliknutím) pripevniť k akejkoľvek vhodnej GN.

Žiadne čerpadlo - žiadna údržba.  LV.50 nepoužíva čerpadlo ako je to takmer u všetkých ostatných konkurenčných výrobkoch. LV50 používa vrtule z vysoko kvalitnej, nerezovej ocele, čím je jeho prevádzka bezúdržbová, alebo takmer bezúdržbová.
Nerezová klietka spoľahlivo zabraňuje vákuovým sáčkom sa dostať do oblasti vykurovania a k vrtuliam.
Štandardný snímač hladiny vody, automaticky vypne stroj, keď hladina vody klesne príliš veľa.
Programovateľný zvukový časovač - až 99 hodín / rozlíšenie 1 minúta
Intuitívne ovládanie na podsvietenom displeji s veľkými tlačidlami
Splash-proof klávesnica
Robustná plastová rukoväť na kryte chráni vaše ruky od popálenia.
Môže byť použitý pre priame varenie vo vode, alebo v oleji.
 

TECHNICKÉ PARAMETRE

 

Model:

LV.50

použitie                                               nízkoteplotné varenie
Obsah vody do 50 l
Nastavenie teploty 5 - 95℃
Presnosť teploty ± 0,5 ° C  -  PID-Regler
Napájanie 220 / 240V
Výkon 1250W
Rozmery (dĺžka x šírka x výška ) 191 x 122 x 349 mm
Hmotnosť 4,70 kg

           
        
ČO JE DOBRÉ VEDIEŤ
Sous-Vide zariadenia od Lavide sú kvalitné produkty (★★★★★) s veľmi dlhou životnosťou. Lavide nedováža žiadne zariadenie z Ďalekého východu. Lavide ponúka vysokú kvalitu. Výrobky sú osvedčené, overené v praxi a sú kvalitné, odolné a presné odo dňa doručenia až do posledného dňa užívania !  Od Lavide očakávajte vždy najlepšiu kvalitu, nič iné!


Sous-Vide - Tento systém prípravy jedál je často prezentovaný ako nový objav. No táto technológia bola vyvinutá už začiatkom 70-tich rokov pre niektoré "hviezdy" z oblasti gastronómie. Pre bežných uživateľov bola dlho táto technológia nedostupná, ale teraz je už dostupná nielen pre profesionálne gastroprevádzky, ale tiež aj pre domácnosti.

Čarovné slovo "Sous-Vide" v preklade z francúzštiny znamená niečo ako "vo vákuu" a pre mnohých teda naozaj predstavuje úplne nový spôsob prípravy potravín. Celá vec vyzerá veľmi jednoducho - vložiť produkt do vákuového sáčka a potom ho variť vo vodnom kúpeli od Lavide pri nízkej teplote.  V zásade je to tak, ale perfektný výsledok, ktorý tieto technológie umožňujú,  je uskutočniteľný iba s vyspelou technológiou, ktorá zaistí, že teplo vo vodnom kúpeli je presné a je kontrolované! Proces musí byť riadený, teplo musí pôsobiť na potraviny jemne a to všetko bez rizika pripaľovania.

Chuť vašich produktov umocňuje presné varenie vo vlastnom prostredí, bez ohrozenia kvality - hmotnosti, chutí, vône, ... Konzistencia a farba potravín sú vždy plne zachované.

 
       


 

 
 
 
Pozrite si :