Plynový konvektomat - 8 x GN 2/1 Chickenstar

TOP Produkt
Výrobca: ANGELO PO
Záručná doba: 12 mesiacov
Kód: FX82G3CT
Dostupnosť: do cca. 15 dní
Cena na vyžiadanie
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Plynový konvektomat - 8 x GN 2/1 Chickenstar FX 82 G3CT - multifunkčné zariadenie  -  TOP model

Multifunkčný konvektomat s úpravou na varenie a pečenie hydiny v TOP kvalite. Nie je to obyčajný konvektomat. Je to univerzálny systém !
Umožňuje automatické varenie, pečenie, parenie, kombi režimy, údenie, dusenie, grilovanie, ohrievanie, rozmrazovanie, udržovanie, pasterizovanie, gratinovanie, nizkoteplotné varenie a samozrejme pečenie / varenie hydiny.
Vhodný do každej gastronomicke prevádzky : bistrá - Take away, Caterng a Bankety, Reštaurácie, Rôzne veľkokuchynské prevádzky, ..., 
Konvektomat s moderným dotykovým ovládacím panelom a podsvietenými tlačitkami. 

V tejto úprave je konvektomat používaný hlavne k príprave hydiny. Umožňuje znížiť váhový úbytok z 40-45% (tradičné pece) na 25-30% a pritom dokáže skrátiť čas prípravy až o 20-25 minut !  Konvektomat umožňuje významné zvýšenie ziskovosti a to veľmi jednoducho.
Je tu zníženie nárokov na pracovnú sílu, menšia energetická náročnosť, zvýšenie šťavnatosti a konečnej hmotnosti grilovanej hydiny.  Vďaka automaticky riadenému a integrovanému odvodu tuku z grilovanej hydiny redukuje spätne prepalovanie tuku vo varnej komore a to automaticky behom varenia / pečenia pri prebiehajúcom varnom procese. Pre vyššiu kvalitu výsledného produktu je potrebné pravidelne čistiť zariadenie. Vďaka tejto špecialnej úprave je čistenie znížené na minimum. Toto špecialne príslušenstvo je extrémne jednoduché na použivánie a pritom čisto a bezpečne odvádza veľkú čásť tuku do špeciálnej nádoby.

Režimy: para, horúci vzduch, kombi. Horúci vzduch od 30°C do 300°C,  kombi režim od 30 °C do 250°C a para od 30°C do 125°C. regulácia vlhkosti vlhkosti
od 0 do 100%. 
Multifunkčné varenie v rôznych režimoch. 6 priamych programov v 3 stupňoch a knižnica 150 programov + možnosť vstupovať do každého programu aj počas už prebiehajúceho programu, meniť ho až v 18 krokoch a modifikovaný recept uložiť pod novým názvom. ECO funkcie pre automatické zníženie spotreby - Energy Control. Umývanie automatické - po varení, chladení predoplach, chemické pôsobenie s teplotou, oplachovací cyklus a tepelná sterilizácia komory, ukončenie cyklu. ADC - Automatické umývanie aj odpadového potrubia a ventilov. Aktívna kontrola vlhkosti v priebehu varenia. Zobrazenie nastavenej a aktuálnej hodnoty varenia, vlastná diagnostika chybových hlásení, automatický predohrev a chladenie komory, ochrana proti prieniku vody na elektrické časti IPX5, HACCP tlačový výstup, AWC autoreverse pre rotáciu otáčok ventilátora, MFC - 6 rýchlosti ventilátora, Dve vpichové sondy ( jedna viacbodová).  PTM - aktívny výmenník tepla, eliminujúci kolísanie teploty a výrazne zlepšuje mnohé variace procesy.
Stroj sa po skončení práce sám očistí a umyje.

Komorová konštrukcia z nerez ocele AISI 304, AISI 316  (1,2 mm hrúbka) so zaoblenými hranami bez škár pre lepšie čistenie a hygienu. Komora je chránená proti spätnému vnikaniu tekutín a pachov, Halogénové osvetlenie várnej komory, Ovládací panel chránený 5mm tvrdeným sklom, dvojité zasklenie dverí, praktická rukoväť vhodná pre pravákov alebo ľavákov, Odnímateľné kontajnerové nosiče, vysokopevnostné silikónové tesnenie dverí s dvojitým linkovaním, Tepelná izolácia (3,5 cm) z keramických vlákien a s anti-radiačnou bariérou.
Plynové modely sú s nepriamymi výmenníkmi tepla, turbodúchadlá na horáky, tichý chod, kontrola plameňa s elektronickým procesorom pre vlastnú diagnostiku a automatickým resetom Elektrické modely s priamym výmenníkom tepla vo varnej komore.

Inovativna funkcia Multicooking - Multivarenie (regálové varenie s časovaním zásuvov) umožňuje konvektomatu Combistar FX presné a flexibilné – prispôsobivé varenie bez chyb. Dovoluje variť zároveň, automaticky, jednoducho a bez stresu až 20 rôznych pokrmov. Každý čas prípravy je rozdielny a môžete ho nastaviť manuálne, alebo tiež vopred naprogramovať (napríklad pre každý zásuv zvlášť). Môžete tiež využít PDP vpichovú sondu, alebo zároveň použiť dve sondy ( PDP–štandard + KSFMS-príslušenstvo) pre dvojnásobnú istotu skvelých výsledkov. Ergonomická klučka dverí EHO (patent), možnosť otvárania aj s lakťom (ak kuchár drží v rukách pekáč), alebo rukou, pravou, či ľavou - velmi praktické v prípadoch, kedy má kuchyňa  zamestnancov pravákov aj ľavákov.

Cook & Chill ukáže to najlepšie v Combistar FX vďaka spolupráci s šokérmi Chillstar.  Angelo Po navrhlo tieto zariadenia k spoločnej práci bez kompromisov na kvalite, alebo technike. Každý Combistar FX najde v ponuke jeden, alebo viacero vhodných šokérov Chillstar, ako je napríklad 10xGN1/1 Combistar, ktorý môže byť postavený na šokér Chillstar o kapacite
3 alebo 5xGN1/1 do věže, bez toho, aby presiahol bezpečnú výšku horného zásuvu 160cm !

Angelo Po

Angelo Po

 

made in italy

 

Angelo Po Combistar FX

Technické informácie

Verzia: TOP  (Chickenstar )
Počet zásuvov: 8 x GN 2/1
  16 x GN 1/1
Rozteč zásuvov pri GN : 69,5 mm
Kapacita jedál cca: 223 porcií
Kapacita kureniec: 32 ks
Bezpečnostné krytie IPX5 áno
Príkon plynu: 27,000 kW
Príkon elektro: 0,800 kW  
Diaľkové ovládanie výkonových špičiek: áno
Aktívne šetrenie energie: áno  (AOC, RDC, APM, PTM )
Napájanie: 1N~ / 230V / 50 Hz
Ovládanie: farebný dotykový displej
Interaktivne grafické zobrazovanie áno  (EVC)
Možnosť upravovať program počas varenia áno  (C3F až v 18 krokoch)
Knižnica receptov: áno  (150 programov)
Osobné menu: áno  (CMP)
Automatické varenie: áno  (C3)
Funkcia Multicooking: áno
Funkcia Multiprobe - viac sond naraz: áno
Funkcia Delta T: áno
Funkcia BE-1   - FX + šoker áno
Údenie: áno - Smokestar - (doplnkové prisl.)
Udržovanie: áno
Špecialna úprava na varenie / pečenie hydiny áno  
Technický asistent: áno
Funkcia odložený štart: áno
Alarm ukončenia cyklu: áno
HACCP , download / upload, tlač dát cez USB: áno
Autodiagnostika s chybovými hláseniami: áno
Teplotný rozsah pre režim horúci vzduch: 30°C - 300°C
Teplotný rozsah pre kombi režim: 30°C - 250°C
Teplotný rozsah pre režim para: 30°C - 125°C
Aktívny výmenník tepla: áno   (PTM)
Nastaviteľná vlhkosť (RDC + EVOS): áno   0 % - 100 %  
Možnosť aj manuálne priparovať komoru: áno
Nizkoteplotná para: áno
Prehriatá para: áno
Regeneračný program: áno 
Nastaviteľná rýchlosť ventilátora: áno  (MFC) 6 rýchlostí
Reverzný chod ventilátora: áno  (AWC)
Sonda jadra viacbodová - multipoint : áno  (PDP)
Sonda pre vákuovanie: áno  (KSFMS) - (doplnkové prisl.)
Sonda pre pasterizáciu áno  (FMP) - (doplnkové prisl.)
Automatický systém predohrevu: áno
Automatický systém chladenia komory: áno
Automatický umývací systém - 100% automatický: áno SC3 (ADC, TMC, TAS, SPLASH)
Ručná tlaková sprcha áno - (doplnkové prisl.)
Ručná tlaková samonavíjacia sprcha áno - (doplnkové prisl.)
Dvojité zasklenie dverí: áno
Sklopné vnútorné sklo dverí pre čistenie: áno
Bezpečnostný spínač dverí: áno
Klučka dverí umiestnená štandard: vľavo
Klučka dverí EHO - pre ľavakov aj pravákov: áno  (patent)
Osvetlenie komory: halogénové
Prípojka plynu: ¾”
Prípojka vody:  ¾”
Prípojka odpadu: ∅ 40 mm
Tukové filtre áno - (doplnkové prisl.)
Parný kondenzátor s kontrolou výstupnej teploty áno
Rozmer stroja (šírka x hĺbka x výška): 1178 x 1090 x 935 mm
Rozmer stroja s obalom (šírka x hĺbka x výška): 1140 x 1320 x 1150 mm
Hmotnosť netto: 243 kg
Hmotnosť brutto: 263 kg 
Combistar

ovládaci panel Combistar FX

Combistar panel

Combistar

Možné kombinácie dvoch konvektomatov:

Keď je priestor v kuchyni tesný a kapacita výdaja sa zvyšuje, resp. rastie počet objednávok a váš konvektomat už nestíha, je čas kúpiť ďalší, ALE kam ho dať? Niekedy je dobré kúpiť naraz dva - radšej dva menšie, ako jeden velký. Ziskate tým veľa užitočných predností. Ak by sa vám jeden velký konvektomat pokazil a máte nával a kým sa podarí odstrániť závadu, môžete prísť nielen o veľké tržby, ale aj o niektorých hostí. V prípade dvoch menších je takmer nemožné, aby sa pokazili naraz obidva, takže je tu väčšia istota, že jeden konvektomat vám pôjde. Niekedy je zas prípad, že nepotrebujete pripraviť veľa potravín v konvektomate a je neefektívne kvôli pár pokrmom pustiť tak velkú pec, vtedy sa hodí práve to, že máte dva malé konvektomaty a zapnete len jeden. Ďalší prípad - je treba pripraviť dva diametrálne odlišné pokrmy s inými postupmi a nárokmi na klímu. Výhoda je, že máte dva a v každom môžete pripravovať iné jedlo. Veľmi častý dôvod je aj ten spomenutý na začiatku - nedostatok miesta a vysoké nároky na kapacitu pripravovaných jedál. Vtedy sa hodí možnosť dať dva konvektomaty na seba.

Combistar FX je možné kombinovať takto:  (FX101E + FX61E,   FX101E + FX61G,   FX61E + FX61E,   FX61E + FX61G, FX82E + FX82E,   FX82E + FX82G)

 

 CombistarKombistar BX

Možnosť kombinácie konvektomatu + šokér:

Funkcia BE-1   - ovládané priamo s konvektomatu

Po ukončení programu varenia s konvektomatomje možné udržať perfektnú gastronomickú kvalitu pokrmu, prudkým znížením teploty. 
Toto je možné na šokovacom zariadení. 
Angelo Po ponúka takéto kvalitné zariadeniaBLITZ a ChillStar.

BE-1 je integrovaný Cook & Chill systém, ktorý vám umožní spravovať dve zariadenia s jediným rozhraním - ovládaním z jedného miesta Combistar FX 3 a šokér / mraznička Blitz.

S funkciou Be-1 môžete pracovať s dvomi špičkovými zariadeniami tak, ako keby sa jednalo o jedno zariadenie, jednoduchým, intuitívnym a pohodlným spôsobom, čím sa spoja úspora energie s najnovšími varnými a mraziacimi technológiami. Jednoduchosť použitia a všestrannosť.

Objavte výhody integrovaného varenia.

Angelo Po konvektomat + šoker

ODPORÚČAME:

 

Smokerstar - doplnkové zariadenie na údenie, ktoré môže pracovať s konvektomatmi GN 1/1 alebo 2/1. ANGELO PO. Viac na Smokestar v kategórii údenie.

Combistar  & Smokerstar otvárajú nové obzory. Vďaka tejto inovatívnej myšlienky Angelo Po môžete vytvoriť jedinečné a originálne recepty. Vaša inšpiracia a kreatívnosť môžu poslúžiť úspešne a so ziskom zvelaďovať vaše podnikanie od prvého dňa.  

Angelo Po

Voliteľné vybavenie:

  

Rám zásuvov 14 x GN 2/1 na objednávku
Rám na 42 tanierov Banket systém SPX82 na objednávku
Vsunuteľný rám 8 x GN 2/1, rozteč zásuvov 72 mm, TRG82 na objednávku
Termokryt na rám 8 x GN 2/1, CT82 na objednávku
Tepelný štít na ľavý panel, SC82 na objednávku
Vozík pre vsuvateľný rám 8 x GN 2/1 na objednávku
Set otočných koliesok s dvoma brzdami na objednávku
Sonda na pasterizáciu FMP na objednávku
Sonda pre vákuovanie KSFMS na objednávku
Držiak sondy pre uchytenie na jemné potraviny na objednávku
Smokestar FMSX: na objednávku
Digestor: na objednávku
Podstavec: na objednávku
Opačné otváranie dverí: na objednávku
Personalízacia predného panelu s CCM na objednávku
Pekáče, rošty, plechy, .... na objednávku
Tukové filtre na objednávku
Somonavíjacia tlaková sprcha LDR610 na objednávku
Ručná tlaková sprcha LDL na objednávku
Parný kondenzátor KVCX610E na objednávku
Sada pre kombináciu dvoch pecí do veže na objednávku
Rozprašovač oleja, vajec, .... KREA Swiss na objednávku
Zmäkčovač vody ( Automat, alebo BWT filter) na objednávku

 

 

Na stiahnutie:

Katalóg konvektomaty
ANGELO PO

Katalóg Combistar FX  CZ  

Katalóg Combistar FX 

Katalóg šokery  

 

 

Pozrite si:
Ďalšie produkty / príslušenstvo vhodné k tomuto produktu