Choco Kebab 500 - (sada zariadení + spotrebný materiál pre 500 porcii)

Výrobca: TECHFOOD
Záručná doba: 12 mesiacov
Kód: ChocoKebab500
Dostupnosť: skladom
5 118.00 Cena s DPH
4 265.00 ks bez DPH
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Nová britská štúdia odhalila, že deväť z desiatich ľudí miluje čokoládu. Ten desiaty klamal.”   (Robert Paul)

Čo je to Choco Kebab?

Sladká maškrta, podobná tomu klasickému mäsovému burgeru a ktorá môže byť pripravovaná vo všetkých typoch reštauraciách, cukrárňach, stánkoch, ... všade tam, kde majiteľ chce využiť každú možnosť ponúknuť zákazníkom viac, ako očakávajú. Prečo Čokoládový burger ?  Jednoducho preto, že mäso nie je čokoláda !

Stroj na prípravu Čokokebabu je v podstate chladiaca vitrína, ktorá svojim vzhľadom a spôsobom prípravy pripomína klasický mäsový kebab. Táto vitrína udržiava správnu teplotu originálneho čokoládového valca (Cremino). Na rozdiel od klasického mäsového kebabu sa tu nevyžaduje vysoká teplota, ale naopak nižšia - čokoládový valec sa chladí tak, aby nebol ani príliš mäkký, aby netiekol a tiež aby nebol ani príliš stuhnutý. Musí byť tak, akurát. Čokoládový valec sa v tejto vitrínke otáča a postupne orezuje špeciálnym nožom. Tento orezaný, čokoládový material (čokoládové hobliny, kudrlinky a vločky) sa potom vložia do špecialnej, originálnej "palacinky" Choco Pity a dochutia sa podľa vlastnej fantázie cukrára. Napr. Doplní sa to všetko ešte šľahačkou, zmrzlinou, pudingom, ovocím, kávou, kokosom, ..... Náplň môže byť ozdobená aj lupienkami z mandlí, posekanými orieškami, hrozienkami, alebo je jednoducho posypaná práškovým cukrom.

Ako sa pripravuje?

Veľmi jednoducho.. do 40 sekúnd je na svete voňavá lahodná Chocopita, pripravená na spojenie lahodných chutí.. Recept je výsledkom výskumu spoločnosti Techfood a ich viac, ako dvadsaťročých skúsenosti.
ChocoPita sa vyrába - pečie na dvojitej teflónovej varnej platni s priemerom 30 cm. Vonia krásne po citrónoch a vanilke, jej unikátna receptúra ​​je vytvorená priamo k dokonalému zladeniu chutí s čokoládou Cremino.
ChocoPita nie je umelo dofarbovaná a neobsahuje konzervačné látky, má krásne žltú farbu vďaka korenia kurkuma. Tá je pripravená na okamžité použitie a to bez akéhokoľvek tuku. Chocopita je ľahká, jemná a výnimočne chutná. Čokoláda, ktorá sa do nej vkladá - Cremino je tradičná talianska čokoláda, ktorá sa skladá z dvoch variantov: lieskovo-orieškovej čokolády a bielej čokolády s pridanými lieskovými orieškami. Orechy pridané do čokolády sú z vyhlásenej oblasti Piemonte "PGI". Piemonte je oblasť v Taliansku, z ktorej lieskové orechy sú odborníkmi považované za najlepšie na svete. Kakao použité na čokoládu je tiež starostlivo vyberané - pochádza zo Strednej Ameriky z najlepšáích odrôd kakaovníka. Čokoláda je ručne vyrobená prísne daným postupom, preto je omnoho kvalitnejšia než akýkoľvek iný čokoládový výrobok vyrábaný priemyselne. V regióne Piemonte obdržal tento produkt ocenenie eco-PAT (typicky remeselnícky produkt). 

Štart set 500 (pre 500 porcii) obsahuje:  

Zariadenia :

1x Chocokebab stroj na čokokebab - špec. chladiaca vytrína 
1x Chocopita stroj na výrobu Chocopity palaciniek
1x Príslušenstvo komplet sada na výrobu Choco kebabu

+  Food Kit 

1x Cremino - čokoládový válec (10kg) spolu na 500 Chocokebab porcií
1x Chocopita PreMix - originálna zmes (20kg) spolu na 500 porcií Chocopity palaciniek

+ Reklamný materiál 

1x Reklamný stojan
1x kartón špecialnych kartonových tácok ChocoKebab ( 500ks )

Po kúpe Štart setu v ďalšom období pre prevádzku potrebujete kupovať už len Food Kit !

Techfood       
ALVEX

 

Choco Kebab, ALVEX


Choco Kebab, ALVEX
Choco Kebab, ALVEX

Choco Kebab , ALVEX

Technické parametre strojov:

   
Model: Choco Kebab Choco Pita
Čistá hmotnosť: 45 Kg  11 Kg
Hrubá hmotnosť: 55 Kg  18 Kg
Rozmery v mm:  (Šírka x Hĺbka x Výška) 468 x 514 x 838  300 x 520 x 268/610
Napájanie: 230V / 50 Hz  230V / 50 Hz
Príkon: 0,2 / 0,1 kW  1,5 kW

Choco Kebab, ALVEX

Stiahnite si :
ALVEX

   Katalóg:


Pozrite si :

 

 

 
 

Ďalšie produkty / príslušenstvo vhodné k tomuto produktu