BESTHEAD Flex - Pripojovacia hlava pre filtre BWT, Univerzálne pripojenie M 3/8",1/2",3/4"

NOVINKA
Výrobca: BWT
Záručná doba: 24 mesiacov
Kód: FS00Z20A00
Dostupnosť: skladom 3 ks
84.00 Cena s DPH
70.00 ks bez DPH
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

BESTHEAD Flex - Pripojovacia hlava pre filtre BWT, Univerzálne pripojenie, Štandard M 3/8"

Nová filtračná hlavica BWT je vhodná pre každý filter BWT. Zabezpečuje dokonalý tok vody do filtra a jednoduchú a hlavne univerzálnu možnosť napojenia na rôzne druhy a veľkosti pripojok.

Štandardne je táto hlava dodávaná s fitingami Flex Insert M 3/8", tie sú súčasťou balenia.

Je možné doobjednať si k tejto hlave prípojne fitingy Flex Insert pre M 1/2", alebo Flex Insert M 3/4" a to priame, alebo v 90° natočení.  Tieto fitingy sa dajú velmi rýchlo a ľahko vymeniť a natočiť na tú stranu, ktorá najlepšie vyhovuje pripojeniu hlavy filtra.

Užívateľsky prívetivé je aj ovládanie pri odvzdušňovaní hlavy a je na trhu najpriaznivejšie, zatiaľ čo nastavenie zmesi so zámkovou funkciou je mimoriadne bezpečné. Prípojky FLEX Insert umožňujú pripojenie k zdroju vody zo siete a spotrebiteľa bez použitia nástrojov. Široká škála príslušenstva pre fitingy FLEX Insert rôznych tvarov a veľkostí umožňuje rýchlu montáž, bezpečnú a bezúdržbovú prevádzku, optimálnu využitie priestoru, čo sa ocení hlavne vtedy, keď je tento priestor pri spotrebičoch, pod pultami, .. príliš tesný.

Filtračné hlavy FLEX s hlavou BWT sú vyrobené z potravinársky nezávadných materiálov. Dva dvojcestné ventily kompatibilné s DVGW zabraňujú vniknutiu vody do siete, alebo filtračnej kazety a chránia pred nekontrolovaným únikom vody. 

BWT - Best Head Flex

 
 

BWT


 
 
 
 
 

Katalog BWT, Besthead Flex

Ďalšie produkty / príslušenstvo vhodné k tomuto produktu