Stĺpová vitrína na zmrzlinu SAGI, -22/+5°C

Výrobca: SAGI
Záručná doba: 12 mesiacov
Kód: KD8Q
Dostupnosť: do 21 dní
Cena na vyžiadanie
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Tajomstvo pokušenia

Luxor spája eleganciu svojej formy s najvyšším hodnotením obsahu, premieňa expozíciu na skutočnú ukážku chuti, ktorá vás na prvý pohľad zaujme a pritiahne. Police z tvrdeného skla s inovatívnym systémom podpery police zvyšujú viditeľnosť z akéhokoľvek uhla pohľadu. LED osvetlenie vytvára žiarivé a príjemné prostredie. Spodná konštrukcia bez predných otvorov, vynikajúco skrýva kolesá a robí vitrínu elegantnou a ľahkou. 

Luxus výkonu a spoľahlivosti

Systém Luxor, ktorý je navrhnutý tak, aby zaručoval to najlepšie pri uchovávaní vystavených produktov, vytvára dokonalú rovnováhu medzi dizajnovou a chladiacou technológiou. Kvalita dosiahnutá na základe skúseností - to je definícia výrobkov značky Sagi. Chladiace systémy rôznych modelov sú plánované tak, aby ponúkali maximálny výkon pre všetky vystavené produkty. Umiestnenie políc, systému zamykania dverí a riadiacej dosky elektronického panela so signalizáciou alarmov HACCP je vyjadrením kvality a funkcie, o ktoré sa v každej minúte detailne stará displejová jednotka najnovšej generácie.

Zvýšenie predaja

Luxor sa výrába v rôznych veľkostiach a farbách. Má magickú schopnosť znásobiť hodnotu vystaveného tovaru s cieľom zvýšiť predaj. Zákazník sa nechá unášať pokušením, ktoré mu ponúkajú elegantne vystavené pochutiny a stimulujú jeho túžby pokušeniu podľahnúť. S Luxorom sa sny stávajú realitou!

SAGI

vyrobené v Taliansku

 
 
Teplotný rozsah, °C - 22 / + 5
Objem brutto, L 457
Chladiaci výkon pri -10 ° C, W 1140
Frekvencia / Napätie 230V 1N ~ / 50Hz
Elektrický výkon, kW 0,57
Rozmery Š x H x V, cm 80,5 x 64,5 x 184

Katalóg SAGIKatalóg