Rozkladacia predajňa pre zmrzlinárov PopApp IFI

NOVINKA
Výrobca: IFI
Záručná doba: 12 mesiacov
Kód: PopApp
Dostupnosť: do 21 dní
Cena na vyžiadanie
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Užite si šou!  

Profesionál si zapína košeľu a otáča sa smerom k prísadám. Prináša odhodlanie, kultúru, odborné znalosti a je si vedomý, že miera jeho úspechu závisí len od spokojných zákazníkov. Vášeň sa prirodzene stáva dialógom. Je to o tom ako odborník interpretuje svoju vlastnú prácu tým, že zapája tých, ktorí ochutnávajú jeho produkt. Umenie zmrzliny prehovára k ľuďom. Je to univerzálny jazyk, ktorý sa otvára s cieľom splniť majstrovskú kreativitu a schopnosti.

Rozpovedanie príbehu zmrzliny.

PopApp ruší bariéry medzi výrobcami zmrzliny a ľuďmi. Proces výroby remeselnej zmrzliny môže sledovať ktokoľvek a má s tým úzku skúsenosť. Transparentnosť je kľúčovým prvkom. PopApp je nepopísaný papier,
na ktorom sa objavuje príbeh zmrzliny, je to pódiová šou vždy v spojení s publikom. Zmrzlina znovuobjavuje starostlivo vybrané ingrediencie, ako aj PopApp znovu vytvára priestor tým, že ho mení na miesto, v strede štvorca, v ktorom sa šíri kultúra remeselnej výroby zmrzliny.

Neočakávaný priestor.

PopApp je projekt pre nové príležitosti a pre nové obzory predstavivosti. Je univerzálny, prispôsobiteľný rôznym prostrediam a personalizovateľný. Môže byť osadený na verejnom priestranstve, v nákupnom centre, v hotely, v reštaurácii, atď. Kompaktný priestor, pracovná stanica obsahujúca všetko, čo potrebujete na výrobu, uskladnenie, vystavenie a predaj remeselnej zmrzliny. Funkčné ako aplikácia, ktorá sa otvára jednoduchými pohybmi. Je to ako vyskakovacie okno z detskej knihy kúziel.

Dizajn.

V PopApp je dizajn kombinovaný s jeho významom neustále sa meniaceho miesta. Predstavuje súčasnú myšlienku transformácie: zdieľaná, interaktívna, kolektívna, odohrávajúca sa priamo pred vašimi očami. 

PopApp PopApp PopApp PopApp

 PopApp  PopApp PopApp PopApp


 

taliansky výrobca IFI

vyrobené v Taliansku

 
 

- nezávislý vodný systém

- Panorama® výklad

- rozloha zloženého zariadenia - 3,5 m2

- rozloha rozloženého zariadenia - 5,14 m2

- napájanie 230 V

- umývadlo s batériou

- hygienická a antibakteriálna pracovná doska (K-LIFE)

- LED osvetlenie

- úložné priestory

- neutrálne nádoby

- chladiaca bunka s nastaviteľnou teplotou

- elektrické zásuvky

- konštrukcia na kolieskach

- zámok

PopApp

 

 

 

PopApp

PopApp

Pohľad z vrchu

pohľad z vrchu PopApp IFI

Pohľad z boku

pohľad z boku PopApp IFI

Pohľad spredu

pohľad spredu PopApp IFI

Jednotlivé moduly

jednodtlivé moduly PopApp IFI

 
 

katalóg PopApp IFI

Katalóg PopApp