Poklop Cloche 1/2 pre FlashGrilly s hĺbkou 600 mm

Výrobca: ZERNIKE
Záručná doba: 12 mesiacov
Kód: FG5060C127
Dostupnosť: do cca 7-10 dní
216.00 Cena s DPH
180.00 ks bez DPH
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

Poklop Cloche 1/2 pre FlashGrilly s hĺbkou 600 mm

Je to nástroj, ktorý poskytuje takmer neobmedzené možnosti experimentovania !
Nástroj, ktorý urýchľuje a zlepšuje kvalitu grilovania / varenia. Je určený hlavne pre väčšie kusy mäsa, mäso s kosťou, ryby.

Vďaka tomuto poklopu sa gril stáva podstatne všestranejším, aby dokonale pomohol zvýšiť variácie pre akýkoľvek chod, zmenil procesy prípravy jedál a jednoducho zvýšil možnosť tvorivého umenia kuchára.


Toto jedinečné príslušenstvo, ktoré je určené výhradne pre FlashGRILL, vytvára uzavretý priestor, v ktorom rýchlejšie stúpa teplota, udržujú sa výpary z pokrmov -vône, vlhkosť, čo umožňuje prípravu chutného, šťavnatého jedla v kratšom čase.
Týmto spôsobom sa jedlo stáva viac chrumkavé z vonku, ale šťavnaté vo vnútri.

Grilované potraviny - mäsá, klobásy, ryby, zeleniny, ovocie, bylinky, ...  uvoľňujú všetku svoju chuť a vôňu, obklopujú pokrm a dávajú mu nezameniteľnú chuť: urobte chuť výraznejšou, alebo jemnejšou, podľa fašej fantázie, alebo vášho receptu.

Vďaka poklopu Cloche, budú aj tie najväčšie kusy mäsa na kosti jemné a rýchlo pripravené ! 
Zmeňte najúbohejší kus mäsa na najväčšiu kráľovskú pochúťku ! Pripravte si grilované rebrá, pečienky, steaky, rôzne mäsá s kosťami, ... , proste rôzne suroviny, ktoré sa bežne nedajú pripraviť so súčasnými grilmi na trhu, alebo tiež v iných zariadeniach.
Poklop Cloche je doplnok plne integrovaný pre FlashGRILL a je navrhnutý tak, aby bol ľahko ovládateľný a nie ťažkopádny.
Jeho spodok je magnetický - vybavený magnetmi, takže ho môžete bezproblémov pripevniť napr. k povrchu komína počas prevádzky a vyhnúť sa tak problému ako nájsť rýchlo miesto, keď ho nepoužívate.
Je vyrobený z nehrdzavejúcej potravinárskej ocele. Poskytuje odolnosť a dlhotrvajúcu kvalitu. 

ZERNIKE ALVEX

VEMA

ALVEX Zernike

Na stiahnutie :

    
  Flash Grill           
  
Pozrite si video :