Produkty
Navštívili ste

Obchodne zariadenia- zariadenia pre bary, cukrárne, zmrzlinárne, mäsiarstva, obchody s pekárenským tovarom, ovocie zelenina, ...

Obchodné zariadenia :

Zostavy pre BaryZostavy pre Bary

Zostavy pre CukrárneZostavy pre Cukráreň

Zostavy pre ČokoládovňuZostavy pre Čokoládovňu

Zostavy pre ZmrzlináreňZostavy pre Zmrzlináreň

Zostavy pre CestovináreňZostavy pre Cestovináreň

Zostavy pre Fast FoodZostavy pre Fast Food

Zostavy pre LahôdkyZostavy pre Lahôdky

Zostavy pre MarketZostavy pre Market

Zostavy pre MäsiareňZostavy pre Mäsiareň

Zostavy pre PotravinyZostavy pre Potraviny

Zostavy pre PekárneZostavy pre Pekáreň

Zostavy pre ZelovocZostavy pre Zelovoc

Zostavy pre VináreňZostavy pre Vináreň

Zariadenia pre kvetinárstva.Zariadenia pre Kvetinárstvo

 

 

OBCHODNÉ ZARIADENIA - sú zariadenia nielen pre supermarkety, ale sú to všetky zariadenia, ktoré slúžia na Prezentáciu a Odbyt produktov v rôznych odvetviach. Nás samozrejme zaujímajú hlavne tie, kde sa prezentujú a predávajú potravinárske produkty. Tieto zariadenia je možné vyskladávať do zostáv, alebo sú umiestňované, ako samostatné zariadenia. 
Obchodné zariadenia tvoria väčšinou rôzne druhy chladiacich zariadení, predovšetkým z vitrín, ale tiež neutrálne zariadenia, hlavne rôzne regálové systémy na prezentáciu a odbyt potravinárskych produktov, prípadne pokladničné pulty. V tejto modernej dobe sa medzi obchodné zariadenia radia už aj niektoré druhy dopravníkov, pretože sa aj s ich pomocou rieši (a to celkom úspešne) prezentácia a odbyt produktov,  v našom prípade  potravinárskych produktov. Využíva ich napr moderný catering, vegetariánske reštaurácie, veľmi obľúbené sú v prevádzkach sushi, prezentované a predávané sú takto neraz i nápoje, ...

„ Detaily robia dokonalosť a dokonalosť nie je detail ”  ( Leonardo da Vinci )

 

Produkty zatial neuvažujeme zaradiť klasicky do e-shopu ( až na pár výnimiek) pretože tieto zariadenia sú dodávané, vyskladané do zostáv takmer vždy "na mieru".  Dokážeme zariadiť nielen supermarket, ale aj menšie či väčšie špecializované predajne ako sú : cukrárne, predajne pekárenských produktov, zmrzlinárne, predajne lahôdok a mäsiarskych produktov, predajne ovocia a zeleniny, .... pribúdaju dopyty pre zariadenia do predajní na čokoládové výrobky, alebo dopyty na predajne cestovín. Okrem bežných vinoték sú čoraz častejšie dopytované zariadenia pre luxusné vinotéky.
Tiež zariadenia a zostavy pre kaviarne.

Najčastejšie však realizujeme barové zostavy - bary na mieru. Každy realizovaný bar je v podstate vždy "originál" a to svojim tvarom, veľkosťou, povrchovou úpravou a samozrejme zložením jednotlivých zariadení. Takto isto sa riešia aj zostavy či jednotlivé zariadenia aj pre akúkoľvek inú potravinársku predajňu / prevádzku. Všetko riešime so zákaznikom od samotnej myšlienky, predstavy cez projekt až po finále - samotnú realizáciu. Všetko sa dá samozrejme doladiť aj s interiérom. 
Pre mnohé prevádzky vieme dodať aj ďalšie zariadenia, ako sú stoly, stoličky, sedačky, zásteny ( môžu byť aj "žive" tzv.
vertikálne steny osadené rastlinami), špičkové slnečníky, ...