Produkty
Navštívili ste

VERMIFIX - lepidlo v spreji na ochranu stromov a rastlín

NÁŠ TIP
Cena bez DPH 4.75
Dostupnosť: skladom +85
Cena s DPH: 5.70
Kód produktu: Vermifix-sprej
Výrobca: Papírna Moudry
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

popis výrobku

Lepidlo Vermifix v spreji je určené na ochranu stromov pred lezúcimi škodcami a tiež k príprave lepových pascí všetkého druhu. Lep je možné nastriekať priamo na vyzretú kôru (borku) stromov, najlepšie zo vzdialenosti 5 - 10 cm v tenkej vrstve, pretože čerstvo nanesený lep v silnejšej vrstve má snahu stekať. Odporúčame nanášať lep v dvoch vrstvách, v prípade drsnejšiej, alebo popraskanej kôry aj viackrát. Vytvorí sa tak bariéra, ktorá nedovolí lezúcim škodcom prejsť do koruny stromu a spôsobiť prípadné škody na listoch a plodoch. Lepidlo možno tiež nastriekať na rôzne materiály, ako sú lepenka, fólie a pod. Takto pripravené lapače možno zavesiť do koruny stromov, alebo zapichnúť do zeminy vedľa rastliny a použiť na imobilizáciu húseníc, vošiek, lariev a dospelých štádií škodlivého hmyzu.

Lepová plocha je úplne aktívna cca. deň po aplikácii. Pred použitím sprej dobre pretrepte.

Lepidlo Vermifix môže tiež slúžiť k monitoringu a signalizácii náletu, či výskytu škodlivého hmyzu - skočky, molíce, vošky, nosáčiky, smutnice, strapky, vrtivky, mravce, piadivky, puklice, štitničky, červce a iné na ovocných či okrasných stromoch, na skleníkových kultúrach, na zelenine, na izbových rastlinách, alebo poľných plodinách.


Benefity výrobku :

Lepidlo v spreji je vhodné pre použitie všade tam, kde nie je možné použiť lepové pásy na ochranu stromov a rastlín. Dobre teda ochráni kríky či mladé stromčeky kde ešte kmeň nie je tak silný, aby bolo vhodné použiť lepové pásy. Lepidlo tak vytvára 100% bariéru proti lezúcim škodcom aj na hrubých kmeňoch. Navyše jeho jednoduchý spôsob aplikácie nastriekaním vytvára z tohto výrobku nepostrádateľného pomocníka do sadov a záhrad.

Lepidlo nie je fytotoxické (jedovaté pre rastliny) a je teda vhodné pre priame použitie na stromoch a rastlinách.
Lepidlo je registrované a certifikované na príslušných úradoch.

Papirna Moudry

Papirna Moudry

Wermifix - stop mravcomÚdaje o balení a logistike

Paletizácia pre balenie 400ml :

Kartón po 10 ks +PE fólia ( brutto váha : 3,8 kg )
24 kartónov vo vrstve a
vrstvy na palete - celkom teda 96 kartónov na palete
brutto hmotnosť palety 385 kg  = 960 ks Vermafix sprej 400 ml na palete
rozmer palety :120 x 80 x120 cm
objem palety : 1,15 m3katalog
Produktový list

katalog
katalóg komplet