Produkty
Navštívili ste

VERMIFIX - lepidlo v spreji na ochranu stromov a rastlín

NÁŠ TIP
Cena bez DPH 4.75
Dostupnosť: skladom +88
Cena s DPH: 5.70
Kód produktu: Vermifix-sprej
Výrobca: Papírna Moudry
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

popis výrobku

Lepidlo Vermifix v spreji je určené na ochranu stromov pred lezúcimi škodcami a tiež k príprave lepových pascí všetkého druhu. Lep je možné nastriekať priamo na vyzretú kôru (borku) stromov, najlepšie zo vzdialenosti 5 - 10 cm v tenkej vrstve, pretože čerstvo nanesený lep v silnejšej vrstve má snahu stekať. Odporúčame nanášať lep v dvoch vrstvách, v prípade drsnejšiej, alebo popraskanej kôry aj viackrát. Vytvorí sa tak bariéra, ktorá nedovolí lezúcim škodcom prejsť do koruny stromu a spôsobiť prípadné škody na listoch a plodoch. Lepidlo možno tiež nastriekať na rôzne materiály, ako sú lepenka, fólie a pod. Takto pripravené lapače možno zavesiť do koruny stromov, alebo zapichnúť do zeminy vedľa rastliny a použiť na imobilizáciu húseníc, vošiek, lariev a dospelých štádií škodlivého hmyzu.

Lepová plocha je úplne aktívna cca. deň po aplikácii. Pred použitím sprej dobre pretrepte.

Lepidlo Vermifix môže tiež slúžiť k monitoringu a signalizácii náletu, či výskytu škodlivého hmyzu - skočky, molíce, vošky, nosáčiky, smutnice, strapky, vrtivky, mravce, piadivky, puklice, štitničky, červce a iné na ovocných či okrasných stromoch, na skleníkových kultúrach, na zelenine, na izbových rastlinách, alebo poľných plodinách.


Benefity výrobku :

Lepidlo v spreji je vhodné pre použitie všade tam, kde nie je možné použiť lepové pásy na ochranu stromov a rastlín. Dobre teda ochráni kríky či mladé stromčeky kde ešte kmeň nie je tak silný, aby bolo vhodné použiť lepové pásy. Lepidlo tak vytvára 100% bariéru proti lezúcim škodcom aj na hrubých kmeňoch. Navyše jeho jednoduchý spôsob aplikácie nastriekaním vytvára z tohto výrobku nepostrádateľného pomocníka do sadov a záhrad.

Lepidlo nie je fytotoxické (jedovaté pre rastliny) a je teda vhodné pre priame použitie na stromoch a rastlinách.
Lepidlo je registrované a certifikované na príslušných úradoch.

Papirna Moudry

Papirna Moudry

Wermifix - stop mravcomÚdaje o balení a logistike

Paletizácia pre balenie 400ml :

Kartón po 10 ks +PE fólia ( brutto váha : 3,8 kg )
24 kartónov vo vrstve a
vrstvy na palete - celkom teda 96 kartónov na palete
brutto hmotnosť palety 385 kg  = 960 ks Vermafix sprej 400 ml na palete
rozmer palety :120 x 80 x120 cm
objem palety : 1,15 m3katalog
Produktový list

katalog
katalóg komplet

 

 

 

 

 

 

 

 

 


PODOBNÉ PRODUKTY
NOVINKA do 7-14 dní Vozík pre chyžné na údržbu hotelových izieb - THE CADDIE Vozík pre chyžné na údržbu hotelových izieb - THE CADDIE ALVEX, CADDIE, Vozík pre chyžné, vozík na údržbu hotelových izieb, prevádzkové vozíky do hotela, vozíky pre upratovačky, vozík na úrdžbu izieb, hotelové AKCIA - 20% cca 14 dní 1 445.00 € (1 806.25 €) CookMatic ICB TECNOLOGIE - stroj na pečenie tartaletiek CookMatic ICB TECNOLOGIE - stroj na pečenie tartaletiek Cook-Matic je profesionálny stroj na pečenie tartaletiek. Umožňuje formovanie a pečenie tartaletiek z lineckého a lístkového cesta, krehkého pečiva a vyrábanie NOVINKA do 21 dní Rozkladacia predajňa pre zmrzlinárov PopApp IFI Rozkladacia predajňa pre zmrzlinárov PopApp IFI Jedinečný rozkladací modul pre výrobcov remeselnej zmrzliny. Má nezávislý vodný systém, Panorama® výklad, rozloha zloženého zariadenia - 3,5 m2, rozloha Naj-obľubenejší ! - 7% skladom 145.00 € (155.91 €) Tlak. sprcha SKY pre umýv. stoly s ramienkom, zo stola, Teplá a Studená voda Tlak. sprcha SKY pre umýv. stoly s ramienkom, zo stola, Teplá a Studená voda Tlaková, stojanková sprcha pre umývacie stoly s ramienkom, montáž zo stola, voda Teplá a Studená AKCIA - 25% do 7-14 dní 2 400.00 € (3 200.00 €) Priebežná umývačka riadu CE 24 F VE, programovatelná Priebežná umývačka riadu CE 24 F VE, programovatelná Priebežná umývačka riadu od talianského výrobcu Elframo. Oblúbený, osvedčený model. Táto myčka je v štandardnom jednopláštovom prevedení, vybavená NOVINKA do cca 10 dní 18.95 € DISCOCHEF - Celulózové deliace fólie pre Hamburgerovače DISCOCHEF - Celulózové deliace fólie pre Hamburgerovače Disco Chef. Nový produkt na báze čistej celulózy, ktorý výrazne predlžuje uskladnenie vášho burgeru a to vďaka zabráneniu prieniku svetla a vzduchu na povrch