Produkty
Navštívili ste

VERMIFIX - lepidlo v spreji na ochranu stromov a rastlín

NÁŠ TIP
Cena bez DPH 4.75
Dostupnosť: skladom +88
Cena s DPH: 5.70
Kód produktu: Vermifix-sprej
Výrobca: Papírna Moudry
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

popis výrobku

Lepidlo Vermifix v spreji je určené na ochranu stromov pred lezúcimi škodcami a tiež k príprave lepových pascí všetkého druhu. Lep je možné nastriekať priamo na vyzretú kôru (borku) stromov, najlepšie zo vzdialenosti 5 - 10 cm v tenkej vrstve, pretože čerstvo nanesený lep v silnejšej vrstve má snahu stekať. Odporúčame nanášať lep v dvoch vrstvách, v prípade drsnejšiej, alebo popraskanej kôry aj viackrát. Vytvorí sa tak bariéra, ktorá nedovolí lezúcim škodcom prejsť do koruny stromu a spôsobiť prípadné škody na listoch a plodoch. Lepidlo možno tiež nastriekať na rôzne materiály, ako sú lepenka, fólie a pod. Takto pripravené lapače možno zavesiť do koruny stromov, alebo zapichnúť do zeminy vedľa rastliny a použiť na imobilizáciu húseníc, vošiek, lariev a dospelých štádií škodlivého hmyzu.

Lepová plocha je úplne aktívna cca. deň po aplikácii. Pred použitím sprej dobre pretrepte.

Lepidlo Vermifix môže tiež slúžiť k monitoringu a signalizácii náletu, či výskytu škodlivého hmyzu - skočky, molíce, vošky, nosáčiky, smutnice, strapky, vrtivky, mravce, piadivky, puklice, štitničky, červce a iné na ovocných či okrasných stromoch, na skleníkových kultúrach, na zelenine, na izbových rastlinách, alebo poľných plodinách.


Benefity výrobku :

Lepidlo v spreji je vhodné pre použitie všade tam, kde nie je možné použiť lepové pásy na ochranu stromov a rastlín. Dobre teda ochráni kríky či mladé stromčeky kde ešte kmeň nie je tak silný, aby bolo vhodné použiť lepové pásy. Lepidlo tak vytvára 100% bariéru proti lezúcim škodcom aj na hrubých kmeňoch. Navyše jeho jednoduchý spôsob aplikácie nastriekaním vytvára z tohto výrobku nepostrádateľného pomocníka do sadov a záhrad.

Lepidlo nie je fytotoxické (jedovaté pre rastliny) a je teda vhodné pre priame použitie na stromoch a rastlinách.
Lepidlo je registrované a certifikované na príslušných úradoch.

Papirna Moudry

Papirna Moudry

Wermifix - stop mravcomÚdaje o balení a logistike

Paletizácia pre balenie 400ml :

Kartón po 10 ks +PE fólia ( brutto váha : 3,8 kg )
24 kartónov vo vrstve a
vrstvy na palete - celkom teda 96 kartónov na palete
brutto hmotnosť palety 385 kg  = 960 ks Vermafix sprej 400 ml na palete
rozmer palety :120 x 80 x120 cm
objem palety : 1,15 m3katalog
Produktový list

katalog
katalóg komplet

 

 

 

 

 

 

 

 

 PODOBNÉ PRODUKTY
NOVINKA do 21 dní Rozkladacia predajňa pre zmrzlinárov PopApp IFI Rozkladacia predajňa pre zmrzlinárov PopApp IFI Jedinečný rozkladací modul pre výrobcov remeselnej zmrzliny. Má nezávislý vodný systém, Panorama® výklad, rozloha zloženého zariadenia - 3,5 m2, rozloha do 7 - 10 dní 170.00 € Stojan na pizza lopaty a náradie k peci - 10ks Stojan na pizza lopaty a náradie k peci - 10ks Voľne stojací stojan na pizza lopaty je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a s mramorovým podstavcom - minimálny priestor, vysoká kvalita a stabilita, môže byť NOVINKA do cca 10 dní 11.55 € DISCOCHEF Long Life - Celulózové deliace fólie pre Hamburgerovače DISCOCHEF Long Life - Celulózové deliace fólie pre Hamburgerovače Disco Chef Long Life. Nový produkt na báze čistej ružovej celulózy, ktorý výrazne predlžuje uskladnenie vášho burgeru a to vďaka zabráneniu prieniku svetla a NOVINKA do 7-14 dní Vozík pre chyžné na údržbu hotelových izieb - THE CADDIE Vozík pre chyžné na údržbu hotelových izieb - THE CADDIE ALVEX, CADDIE, Vozík pre chyžné, vozík na údržbu hotelových izieb, prevádzkové vozíky do hotela, vozíky pre upratovačky, vozík na úrdžbu izieb, hotelové TOP Produkt skladom +123 19.75 € DISCOCELL - Celofánové deliace fólie pre Hamburgerovače DISCOCELL - Celofánové deliace fólie pre Hamburgerovače Discocel, celofanove folie do hamburgerovačov od špičkového, osvedčeného talianského výrobcu Celsa, ideálne pre strojovú výrobu - pomocoitzv. Hamburger form Nový model skladom +18 9.25 € Farebná prepravka na cesto 600x400x100mm Farebná prepravka na cesto 600x400x100mm Prepravka na pizza cesto je ideálna na skladovanie a konzervovanie cesta na pizzu. Je vyrobená tak, aby neabsorbovala pachy a ľahko sa čistila. Farebné prepravky na