Produkty
Navštívili ste

TRIFENDER - hyperparazitná, mikorhízna huba Trichoderma asperellum - 100g

NÁŠ TIP
Cena bez DPH 7.75
Dostupnosť: skladom +8
Cena s DPH: 9.30
Kód produktu: Trifender100
Výrobca: Biovéd 2005 Kft
Záručná doba: 24 mesiacov
KS

Popis výrobku

Mikrobiálny produkt vo forme dispergovatelného prášku zo špecifickým účinkom, obsahuje prirodzene sa vyvíjajúce mikroorganizmy, ktoré sú prospešné pre vývoj rastlín, pričom generujú vyššiu odolnosť voči patogénom a znečisteniu životného prostredia.
Hyperparazitná huba Trichoderma asperellum je mikorhízna huba, žijúca v symbioze s vyššími rastlinami pri ktorej posiľňuje vzrast vlastnej odolnosti týchto rastlín najmä proti patogénnym hubám z rodov Pythium, Fussarium, Rhizogtonia, Sclerotinia, Botrytis, ... 


Oblasť použitia :

Črepníkové rastliny, Okrasné rastliny, Ovocné stromy, Zelenina, Vinič, Bylinky, Koreňová zelenina, Zemiaky, 
Husto siate obilniny, Olejniny, Trávniky, Ihličnany, Lesné porasty, .... stimuluje úrodu, zvyšuje mykorhýzuBezpečnostné opatrenia :

Trifender je biologický prípravok mikrobiálneho pôvodu, ktorý nie je pre človeka, zvieratá a rastliny patogénny. Pri práci s týmto prípravkom dodržujte však rovnaké ochranné opatrenia ako pri aplikácii s chemickými pesticídmi.


Skladovanie : 

v Suchu, v tme medzi 2 -10°C


Dávkovanie : 

zálievka - 5 - 10g / 10-12 l vody
prípadne zapracovať do pôdy napr. pri presádzani
alebo aplikovať a ko postrek na porast od začiatku vegetácie a opakovať ho cca o 8 - 10 týždňov. 


Reg. číslo : ÚKSUP:593PODOBNÉ PRODUKTY
AKCIA - 20% cca 14 dní 1 445.00 € CookMatic ICB TECNOLOGIE - stroj na pečenie tartaletiek CookMatic ICB TECNOLOGIE - stroj na pečenie tartaletiek Cook-Matic je profesionálny stroj na pečenie tartaletiek. Umožňuje formovanie a pečenie tartaletiek z lineckého a lístkového cesta, krehkého pečiva a vyrábanie NOVINKA do cca 10 dní 18.75 € DISCOCHEF - Celulózové deliace fólie pre Hamburgerovače DISCOCHEF - Celulózové deliace fólie pre Hamburgerovače Disco Chef. Nový produkt na báze čistej celulózy, ktorý výrazne predlžuje uskladnenie vášho burgeru a to vďaka zabráneniu prieniku svetla a vzduchu na povrch Nový model skladom +61 8.50 € Farebná prepravka na pizza cesto 600x400x70mm Farebná prepravka na pizza cesto 600x400x70mm Prepravka na pizza cesto je ideálna na skladovanie a konzervovanie cesta na pizzu. Je vyrobená tak, aby neabsorbovala pachy a ľahko sa čistila. Farebné prepravky na Nový model do 7 - 10 dní 9.25 € Farebná prepravka na cesto 600x400x100mm Farebná prepravka na cesto 600x400x100mm Prepravka na pizza cesto je ideálna na skladovanie a konzervovanie cesta na pizzu. Je vyrobená tak, aby neabsorbovala pachy a ľahko sa čistila. Farebné prepravky na TOP Produkt cca 14 - 21 dní Automatická fritéza - Fritovací automat - Fast Chef Elite Plus CARROUSEL Automatická fritéza - Fritovací automat - Fast Chef Elite Plus CARROUSEL fritéza, automatická fritéza, elektrická fritéza, qualityfry, top fritéza, fritéza s malou spotrebou, fritéza bez digestoru, úsporná fritéza, vyprážanie, TOP Produkt skladom +145 19.25 € DISCOCELL - Celofánové deliace fólie pre Hamburgerovače DISCOCELL - Celofánové deliace fólie pre Hamburgerovače Discocel, celofanove folie do hamburgerovačov od špičkového, osvedčeného talianského výrobcu Celsa, ideálne pre strojovú výrobu - pomocoitzv. Hamburger form