Produkty
Navštívili ste

Plynová fritéza Elframo NGS 20 L

TOP Produkt
Dostupnosť: cca 14 - 21 dní
Kód produktu: NGS 20
Výrobca: ELFRAMO
Záručná doba: 12 mesiacov
Cena na vyžiadanie

Výkonné voľne stojace plynové fritézy v sérii NGS majú príkon v rozsahu od 10 kW do 15 kW pre každú nádrž. Hĺbka konštrukcie 700 mm je ideálna tam kde je priestor vzácny. Funkcie sú spravované pomocou jednoduchého intuitívneho elektronického ovládacieho panela, ktorý vám poskytuje úplnú kontrolu nad všetkými funkciami fritézy. Dva atmosferické horáky sú zapálované elektronicky. Riadenie plameňa je spoľahlivé bez ohľadu na vstupný tlak plynu. Lisovaná vaňa z nehrdzavejúcej ocele AISI 304 má veľkú „studenú zónu“ a zaoblené rohy na uľahčenie čistenia. Fritézy z radu NGS s elektronickým ovládaním ponúkajú dva programi teploty fritovania a displej zobrazujúci hlavné údaje. Prvá teplota môže byť použitá ako "stand-by" teplota, ktorá potom rýchlo prepne na teplotu vyprážania. Alternatívne sa môže použiť ako druhá teplota vyprážania pre rôzne produkty, aby vyhovovala pracovnému zaťaženiu alebo špecifickým potrebám. Teplota je regulovaná dvoma elektronickými sondami na každej strane nádrže, čo umožňuje meranie teploty oleja v reálnom čase a v prípade potreby rýchle obnovenie požadovanej teploty vyprážania.

Cyklus vyprážania automaticky začína fázou „tavenia“, ktorá postupne privádza olej alebo tuhý tuk na teplotu 90°C spúštaním a vypínaním dvoch výhrevných telies podľa presných parametrov. Zariadenie potom nepretržite ohrieva olej, kým sa nedosiahne požadovaná teplota. Tieto plynové fritézy majú tiež funkciu automatického čistenia nádrže, ktorá odmasťuje a dôkladne čistí nádrž na konci každého dňa. Pod fritézou je nádoba na zber použitého oleja, ako aj vody použitej na čistenie nádrže. Štandardné vybavenie pre fritézy NES obsahuje jeden veľký kôš, ktorý dokonale zapadne do nádrže - dva polovičné koše je možné doobjednať. Sú vhodné na vyprážanie menších množstiev, alebo dvoch rozličných produktov.

Detaily:

 • Konštrukcia z nehrdzavejúcej ocele AISI 304.
 • Lisovaná vaňa pre lepšiu údržbu.
 • Ekologická spaľovacia komora bez izolačných materiálov.
 • Atmosférické turbo horáky s dvojitým elektrickým zapaľovaním a dvojitým plameňom.
 • Zjednodušená elektronické ovládanie s dvoma nastaviteľnými prevádzkovými teplotami.
 • Zobrazenie teploty oleja.
 • Zvukový pri dosiahnutí požadovanej hodnoty teploty.
 • Automatický cyklus umývania nádrže.
 • Funkcia Topenia.
 • Možnosť výberu jedného z dvoch programov na vyprážanie.
 • Regulácia teploty s dvoma elektronickými sondami v nádrži.
 • Výškovo nastaviteľné nožičky.
 • Bezpečnostný termostat.
Fritézy Elframo
 
Made in Italy
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Friteza Elframo

Technické informácie:

Technické informácie elframo fritéza

Tech info fritézy elframo - rozkres

 
 

Na stiahnutie:

Fritézy NGS/M

 

  

  PODOBNÉ PRODUKTY
Trvalo nízka cena skladom +2 55.00 € Perforovaná lopata na obracanie pizze Alice Perforovaná lopata na obracanie pizze Alice Pizza lopata Alice z nehrdzavejúcej ocele na obracanie a vyberanie pizze s perforovanou hlavou. Lopata na pizzu je vyrobená výlučne z nehrdzavejúcej ocele, zvýšili NÁŠ TIP skladom +88 4.75 € VERMIFIX - lepidlo v spreji na ochranu stromov a rastlín VERMIFIX - lepidlo v spreji na ochranu stromov a rastlín Lepidlo Vermifix v spreji je určené na ochranu stromov pred lezúcimi škodcami a tiež k príprave lepových pascí všetkého druhu. Lep je možné nastriekať priamo TOP Produkt skladom +145 19.25 € DISCOCELL - Celofánové deliace fólie pre Hamburgerovače DISCOCELL - Celofánové deliace fólie pre Hamburgerovače Discocel, celofanove folie do hamburgerovačov od špičkového, osvedčeného talianského výrobcu Celsa, ideálne pre strojovú výrobu - pomocoitzv. Hamburger form NOVINKA do cca 10 dní 18.75 € DISCOCHEF - Celulózové deliace fólie pre Hamburgerovače DISCOCHEF - Celulózové deliace fólie pre Hamburgerovače Disco Chef. Nový produkt na báze čistej celulózy, ktorý výrazne predlžuje uskladnenie vášho burgeru a to vďaka zabráneniu prieniku svetla a vzduchu na povrch do 7 - 10 dní 170.00 € Stojan na pizza lopaty a náradie k peci - 10ks Stojan na pizza lopaty a náradie k peci - 10ks Voľne stojací stojan na pizza lopaty je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele a s mramorovým podstavcom - minimálny priestor, vysoká kvalita a stabilita, môže byť Trvalo nízka cena skladom +41 7.95 € Prepravka na pizza cesto 600x400x70mm Prepravka na pizza cesto 600x400x70mm Prepravka na pizza cesto je ideálna na skladovanie a konzervovanie cesta na pizzu. Je vyrobená tak, aby neabsorbovala pachy a ľahko sa čistila. Biela prepravka na