Produkty
Navštívili ste

Objemová delička SIGMA so zabľovaním

Dostupnosť: do 14-21 dní
Kód produktu: Zaoblovanie
Výrobca: SIGMA
Záručná doba: 12 mesiacov
Cena na vyžiadanie

Objemová delička SIGMA so zaobľovaním

Delička poskytuje špičkový výkon, zaručený presnou robustnou mechanickou technológiou. Princíp delenia je založený výlučne na saní cesta, aby sa zabezpečilo minimálne zlé zaobchádzanie s cestom v priebehu spracovania a konštantnú hmotnosť. Stroj nevykazuje najlepší výkon pri spracovaní mäkkých ciest (60 % vody alebo viac), kde je potrebné na dosiahnutie dobrých výsledkov delikátne zaobchádzanie. 4 štandardné modely sú v súčasnej dobe k dispozícii pre porcie od 30 do 1200 gramov, zatiaľ čo deliče s dvoma piestami sú na požiadanie. Vďaka zmenám otáčok je možná individuálna hodinová produkcia, čo zaručuje max. 2000 porcií / hod.
Rozmery stroja sú navrhnuté tak, aby bolo možné využiť priestor v pekárňach. Stroj je vybavený kolieskami, takže sa s ním dá ľahko manipulovať. Násypka je z nerezovej ocele s kapacitou 40 kg, väčšie násypky sú k dispozícii, aby bola zachovaná kontinuita vo výrobniach. Jednoduchá obsluha, vysoká spoľahlivosť, robustná konštrukcia a presná povrchová úprava z neho robí nepochybne jeden z najbezpečnejších strojov na súčasnom trhu. Delič je dodávaný so špeciálnym zaoblenou teflónovou tyčou, ktorá umožňuje porcie zaobliť.
Sigma

Spoločnosť Sigma, patrí medzi svetovú špičku vo výrobe miešačov, deličiek, zaoblovačov, univerzálnych robotov a rôznych iných strojov predovšetkým pre pekársky sektor. Dlhoročná tradícia, veľké skúsenosti, tisíce vyrobených kusov ročne, sú najlepšou zárukou spoľahlivosti a dlhotrvajúceho dobrého výkonu týchto strojov. Stroje sa vyznačujú predovšetkým jednoduchosťou a dlhou životnosťou. Konštrukcia týchto strojov je veľmi odolná a cieľene určená na profesionálne použitie.
 
 
 Technické údaje:

MODEL

Výkon
(kW)

Napájanie

Hmotnosť stroja (kg)

Rozmery v mm:
šírka  x hĺbka  x výška

Delička so zaobľovaním 1,5 400/3/50 720 755 x 1600 x 1350

Na stiahnutie:


 
Katalóg