Produkty
Navštívili ste

Automatická fritéza - Fritovací automat - Fast Chef Elite Plus CARROUSEL

TOP Produkt
Dostupnosť: cca 14 - 21 dní
Kód produktu: carrousel
Výrobca: QualityFry
Záručná doba: 12 mesiacov
Cena na vyžiadanie

Fritovací automat - Fast Chef EliteCARROUSEL

 
Na hranolky, ktoré sú chrumkavé zvonka a jemné zvnútra stačí len1 minúta a 45 sekúnd.
Perfektné obaľované krevety sú hotové len za 2 min. a 15 sekúnd.
Alebo sladké šišky, ktoré chutia len šiškami, sú hotové za 2 minúty.
 
Quility Fry ponúka užívateľom riešenie pre najkvalitnejšie vyprážanie za rekordný čas.
My predstavujeme Fast Chef Elite, neobyčajný prístroj, ktorý je schopný vyprážať jedlá bez miešania chutí vďaka svojmu systému filtrov, ktorý čistí olej od vody a odstraňuje malé čiastočky vznikajúce pri pražení. 
 
Ako fritovať s Fast Chef Elite?
1. Na prípravu jedla v Fast Chef Elite jednoducho naplňte nádobu produktom.
2. Stlačte vybraný program pre daný produkt.
3. Po skončení programu vyberte hotové jedlo.
A čo viac. Môžete fritovať rôzne produkty jeden za druhým.
 
Ako to funguje.
Hneď ako vyberiete požadovaný program, prvý produkt sa premiestni do fritovacej komory. Medzitým môžete vložiť ďalší produkt. Vyberte patričný program a extrakčná čepeľ presunie prvý produkt tak, aby vzniklo miesto pre produkt nový. Len čo je prvý produkt hotový, extrakčná čepeľ ho presunie do dávkovača. Z dávkovača jeden za druhým vychádzajú dokonale odmastené hotové jedlá. 
Je to jednoduché a rýchle.
Systém Fast Chef Elite je založený na cykle, s možnosťou dvoch produktov vo fritovacej komore a tretím čakajúcim vo vstupnom otvore. Tento proces umožňuje rýchle a neustále fritovanie čím významne znižuje čas prípravy jedla.
 
Fast Chef Elite je prístroj vytvorený hlavne pre profesionálny potravinársky sektor, ktorý dosahuje optimálnu efektivitu v rekordnom čase.
Nie je potrebná kuchyňa, nevytvára žiadne výpary, žiadne miešanie chutí, žiadne komplikácie.
  • QualityFry - automatická kuchyňa

QUALITYFRY

made in spain

patented

fast chef elite

TECHNICKÉ ÚDAJE

Príkon a Napájanie: 4,6 kW     3~/400 V / 50 Hz / 20A
Kapacita oleja: 6 litrov
Konštrukcia: nehrdzavejúca oceľ AISI 304 L & 430
Hmotnosť stroja: 70 kg
Rozmery: 856 x 670 x 500 mm (výška x hĺbka x šírka)
Hmotnosť s obalom: 86 kg
Rozmery s obalom: 1170 x 776 x 600 mm (výška x hĺbka x šírka)
Kapacita vstupnej násypky: 2 kg
Produkcia za hodinu: 13 kg
Programovanie elektroniky: Cez Micro SD
Dotyková obrazovka: 5"

fast chef elite

Katalógy Qualityfry

 

pdf
Leták SK

pdf 
Leták EN

pdf
Brožura EN

pdf
Prezentacia EN

pdf
Technický list

  


Pozrite si video 

 

 


PODOBNÉ PRODUKTY
TOP Produkt skladom +126 19.25 € DISCOCELL - Celofánové deliace fólie pre Hamburgerovače DISCOCELL - Celofánové deliace fólie pre Hamburgerovače Discocel, celofanove folie do hamburgerovačov od špičkového, osvedčeného talianského výrobcu Celsa, ideálne pre strojovú výrobu - pomocoitzv. Hamburger form Naj-obľubenejšie balenie ! - 7% skladom +9 8.75 € Bombičky pre fľaše na šľahačku KAYSER - 25ks/krabička Bombičky pre fľaše na šľahačku KAYSER - 25ks/krabička Z recyklovatelnej ocele, striebornej farby, nie je možné opäť naplniť. Obsah: N2O. Správné plnenie sa u každej bombičky overuje testom. Jedna bombička stačí NOVINKA do cca 10 dní 19.75 € DISCOCHEF PLUS - Celulózové deliace fólie pre Hamburgerovače DISCOCHEF PLUS - Celulózové deliace fólie pre Hamburgerovače Disco Chef Plus. Nový produkt na báze čistej celulózy, ktorý výrazne predlžuje uskladnenie vášho burgeru a to vďaka zabráneniu prieniku svetla a vzduchu na Trvalo nízka cena skladom +35 7.95 € Euro - Prepravka na pizza cesto 600x400x70mm Euro - Prepravka na pizza cesto 600x400x70mm Prepravka na pizza cesto je ideálna na skladovanie a konzervovanie cesta na pizzu. Je vyrobená tak, aby neabsorbovala pachy a ľahko sa čistila. Biela prepravka na AKCIA - 20% cca 14 dní 1 445.00 € CookMatic ICB TECNOLOGIE - stroj na pečenie tartaletiek CookMatic ICB TECNOLOGIE - stroj na pečenie tartaletiek Cook-Matic je profesionálny stroj na pečenie tartaletiek. Umožňuje formovanie a pečenie tartaletiek z lineckého a lístkového cesta, krehkého pečiva a vyrábanie NOVINKA skladom +1 415.00 € SPINNER - elektrická točňa na výrobu a úpravu čokoládových a cukrárskych ozdôb SPINNER - elektrická točňa na výrobu a úpravu čokoládových a cukrárskych ozdôb SPINNER - elektrická točňa na výrobu a úpravu čokoládových a cukrárskych ozdôb